zdrowie i uroda

okulista Białystok
Jeżeli dość wcześnie wykonamy badania okulistyczne mamy szansę na zatrzymanie postępu wady wzroku. Komputerowe badania wzroku mają wielkie znaczenie dla pozwalają na zaspokojenie potrzeb w zakresie dokładnej diagnostyki wady, dlatego nasz gabinet w Białymstoku stawia głównie na komputerowe badania wzroku. Zapewniamy wysokiej klasy specjalistów, wśród których znajduje się nasz okulista. Białystok, tu w naszym gabinecie mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy świadczonych przeze mnie usług.
Gabinet Okulistyczny Focus
Kontakt:
Ogrodowa 19 lok. 5,
15-027 Białystok, podlaskie
69 272 33 54
http://gabinet-focus.pl
RTG zębów Gdańsk
Bywa, że dentysta w leczeniu kanałowym lub ortodontycznym zleca wykonanie RTG zębów. W Gdańsku wykonasz je szybko i profesjonalnie w gabinecie stomatologicznym Dentus. Ta metoda badań pozwala na dokładne obejrzenie kształtu zęba oraz kanałów i korzeni. Dentysta może dopasować odpowiednią metodę leczenia.
Gabinety Stomatologiczne Dentus
Kontakt:
Startowa 1,
80-461 Gdańsk, pomorskie
58 769 37 48
http://dentus.gda.pl
łojotokowe zapalenie skóry głowy
W przypadku łojotokowego zapalenia skóry głowy zalecamy zastosowanie środków odblokowujących pory i przyspieszających regenerację. Kojenie podrażnień również ma znaczenie. W tej chorobie często dochodzi do stanów zapalnych, ponieważ zablokowane gruczoły łojowe blokują wydzielanie się sebum. Zgłoś się do specjalisty.
Hair Medica
Kontakt:
Świętokrzyska 18,
00-052 Warszawa, mazowieckie
79 903 67 77
http://www.hairmedica.pl
Defibrylator AED
W przedsiębiorstwie Sendpol możecie Państwo zamówić defibrylator AED służący do ratowania życia człowieka w chwili ustania akcji serca. Takie urządzenie to już nie tylko wyposażenie szpitali i karetek pogotowia, lecz również dużych obiektów użyteczności publicznej. Urządzenie może obsłużyć nawet osoba bez doświadczenia.
Sendpol24 sp. z o.o.
Kontakt:
Łazienna 8/8,
22-500 Hrubieszów, lubelskie
84 535 48 95
http://sendpol24.pl
Konsultacje dietetyczne Warszawa
Jeśli od pewnego już czasu zmagacie się Państwo z niekontrolowanym przyrostem wagi oznacza to, iż któryś ze składników codziennej diety okazuje się nieprzyswajany przez Wasz organizm. Wówczas, warto zarejestrować się na konsultacje dietetyczne przez Internet, które w prosty sposób rozwiążą najtrudniejsze zagadki.
Przyjemność jedzenia Małgorzata Łyżniak
Kontakt:
Fraszki 29,
02-406 Warszawa, mazowieckie
51 153 25 67
http://www.przyjemnoscjedzenia.pl
Klękosiad drewniany
Prace biurowe wiążą się ze znacznym obciążeniem dla kręgosłupa. Proponowany przez nas klękosiad drewniany to urządzenie dedykowane osobom, które długie godziny spędzają przed komputerem. Dzięki specjalistycznej konstrukcji produkt pozwala na zachowanie zdrowej postawy i odciążenie odcinka lędźwiowo-krzyżowego.
Świat Masażu
Kontakt:
Akacjowa 30,
76-251 Bolesławice, pomorskie
69 008 00 80
http://swiatmasazu.pl
Łóżka rehabilitacyjne wypożyczalnia Śląsk
Nasza firma oferuje wynajem sprzętu medycznego na Śląsku. Znajdą Państwo w naszej ofercie m.in.: koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, materace, kule, podnośniki wannowe. Nasza wypożyczalnia oferuje też łóżka rehabilitacyjne. Mamy modele elektryczne, które można kontrolować za pomocą pilota. W zestawie jest też wysięgnik do podnoszenia się.
Med-Studio
Kontakt:
Wojciecha Korfantego 30A,
41-902 Bytom, śląskie
32 307 15 50
http://www.med-studio.pl
Gabinet stomatologiczny
Profesjonalny gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy zaprasza do skorzystania z bogatego pakietu usług. Jeżeli zależy Ci na skutecznym leczeniu i sympatycznej atmosferze, u nas znajdziesz rozwiązania na miarę swoich oczekiwań. Wybierz nasz gabinet, a my dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu.
Proski Stomatologia
Kontakt:
Kijowska 6/9,
85-703 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
53 783 67 77
http://proski-stomatologia.pl
ADHD leczenie
Jeśli dziecko jest nadpobudliwe i ma problemy z utrzymaniem koncentracji, warto udać się na konsultację z psychologiem dziecięcym, gdyż objawy mogą oznaczać ADHD. Leczenie tego zaburzenia skupia się wokół terapii, ale obejmuje również psychoterapię i farmakoterapię. Należy jednak pamiętać, że zaburzenia nie da się wyleczyć.
Centrum Terapii Alma
Kontakt:
Wiktorska 69/4,
02-582 Warszawa, mazowieckie
50 712 32 43
http://centrumalma.pl
Podolog Kraków
Dla wielu osób w dalszym ciągu podolog to tajemniczy zawód, jednak zupełnie bezzasadnie. Choroby stóp i paznokci są powszechnym zjawiskiem i obejmuje swoim zasięgiem coraz większy odsetek populacji. Nasz gabinet znajduje się w Krakowie. Zajmujemy się usuwaniem kurzajek, wykonawstwem pedicure czy leczeniem odcisków.
Klinika Podologii Pedimed
Kontakt:
Sąsiedzka 2,
30-385 Kraków, małopolskie
53 584 87 47
http://www.pedimed.pl
Produkty wegańskie
Osoby preferujące dietę bezmięsną poszukują często wyrobów zdrowych i naturalnych. W naszym sklepie dostępne są produkty wegańskie i bezglutenowe, które cechuje wysoka wartość odżywcza oraz znakomity smak. Oferujemy dania wegańskie również na święta, które są kluczowe dla wegan i osób niejedzących mięsa.
Dziki Karol Górski
Kontakt:
Legionowa 55 K/2,
05-270 Marki, mazowieckie
69 842 22 55
http://wildkarol.pl
Terapia DDA Warszawa
Skierowana do osób z syndromem dorosłego dziecka alkoholika, terapia DDA w Warszawie to forma pomocy psychologicznej, w której terapeuta pomaga klientowi zrozumieć i uporządkować emocje, a także nauczyć się radzenia sobie z konsekwencjami wynikającymi z przeszłości. Jest stosowana w przypadkach, gdy osoba doświadcza problemów w relacjach międzyludzkich, poczucia niższej wartości, lęków czy trudności z określeniem własnych granic.
Safran Bay Sp. z o.o.
Kontakt:
Rycerska 33,
05-510 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
50 286 16 63
http://twoj-detoks.pl
pantomogram Warszawa
Zapraszamy do skorzystania z najnowocześniejszego sprzętu do wykonywania pantomogramu zębów Warszawa. Dzięki najwyższej jakości aparaturze RTG jesteśmy w stanie uchwycić każdy szczegół układu zębowego, co znacząco ułatwia diagnostykę i wybór efektywnego planu leczenia. Nasz wykwalifikowany personel gwarantuje bezbolesne i komfortowe badanie w przyjaznej atmosferze. Nie zwlekaj, zaplanuj swoją wizytę już dziś i doświadcz profesjonalizmu w trosce o Twój piękny uśmiech!
HappyDent - Twój Dentysta
Kontakt:
Słomińskiego 17 lok. 7,
00-195 Warszawa, mazowieckie
72 728 04 80
http://happydent-warszawa.pl
Kompleksowe usługi stomatologiczne
Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych w Kórniku koło Poznania. Przyjazna atmosfera i odpowiednie podejście do najmłodszych pacjentów sprawiają, że dzieciaki chętnie wracają na kolejne przeglądy. Warto dbać o zęby jak najlepiej, aby służyły nam one przez całe życie. Polecamy leczenie zachowawcze, endodoncję oraz protetykę. Wykonujemy prześwietlenia i zabiegi chirurgiczne.
STOMATOLOGIA SOS
Kontakt:
Poznańska 42,
62-035 Kórnik, wielkopolskie
51 338 70 48
http://stomatologiasos.pl
Leczenie alkoholizmu Toruń
Uzależnienia dotyczą całej rodziny - nie tylko samej osoby poddanej zniewoleniu. Walka z nimi musi przebiegać sprawnie, skutecznie i uwzględniać zarówno przeszkody emocjonalne, jak również fizjologiczne. Organizm przyzwyczajony do spożywania określonych środków stara się walczyć w przypadku ich braku. Dlatego też proponujemy państwu leczenie alkoholizmu, które obejmuje zarówno terapię psychologiczną, wsparcie emocjonalne i opiekę psychiatry.
Arkadiusz Szmańda Prywatna specjalistyczna praktyka lekarska Gabinet psychiatryczny
Kontakt:
Stefana Srebrnego 1,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
56 621 08 11
http://aszmanda.pl
© www.scoolakcja.pl.