artykuły elektryczne

gaszenie gazem
Zajmujemy się między innymi sprzedażą zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz urządzeń technicznych do ochrony obiektów i mienia. Oferujemy systemy odpowiedzialne za wykrywanie oraz usuwanie pożaru. Polecamy automatyczne gaszenie gazem wykorzystywane między innymi w galeriach sztuki, magazynach, archiwach, centrach badawczych i innych.
Alfa-System Sp. z o.o
Kontakt:
Żołnierzy Lenino 30,
61-694 Poznań, wielkopolskie
61 820 22 14
http://www.alfa-system.eu
Akumulatory
Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości akumulatorów przemysłowych w przystępnej cenie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas szeroki wybór modeli baterii trakcyjnych marki Hawker, które na pewno sprostają Twoim najwyższym oczekiwaniom. Oferujemy wersje żelowe, kwasowo-ołowiowe oraz monobloki.
AMP Trakcyjne
Kontakt:
Wzgórze Wandy 33/1,
58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie
80 100 97 17
http://www.trakcyjne.pl
Internetowa hurtownia elektryczna
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z szeroką gamą artykułów, które niezbędne są każdemu instalatorowi. Internetowa hurtownia elektryczna El-Dar dokłada wszelkich starań, aby sprzedawany asortyment pochodził od sprawdzonych producentów i wyróżniał doskonałymi parametrami technicznymi.
El-Dar Sp. z o.o.
Kontakt:
Przytycka 25A,
26-600 Radom, mazowieckie
48 331 44 38
http://el-dar.com.pl
http://www.poznan-elektryk.pl/Oferta.html
W naszej firmie usługi świadczy dla Was nasz profesjonalny elektryk. Poznań oraz okolice stanowią obszar jego działania. Znajdziecie u nas pomoc w instalowaniu oraz wykonywaniu napraw czy konserwacji dla licznych systemów. Pomożemy Wam w przypadku awarii instalacji elektrycznych, domofonowych czy antenowych.
Jarosław Szymkowiak
Kontakt:
Nagietkowa 33,
60-175 Poznań, wielkopolskie
72 662 38 16
http://www.poznan-elektryk.pl
Wideokonferencje online
Ludzie coraz częściej nawiązują kontakt za pomocą internetu. Od prostych komunikatorów tekstowych przeszliśmy do transmisji z obrazem i dźwiękiem. Dlatego pojawiła się potrzeba, by wideokonferencje online odbywały się za pomocą sprzętu, który zapewni dobrą jakość przekazu. Nasza firma oferuje kamery i mikrofony, które sprawdzą się w pomieszczeniu dowolnej wielkości.
Promedio
Kontakt:
Ryżowa 49,
02-495 Warszawa, mazowieckie
78 922 71 28
http://www.promedio.net.pl
Taśmy PCV
W transporcie potrzebne jest bardzo wiele różnorodnych artykułów. Należą do nich między innymi taśmy PCV, które służą do przenoszenia towarów wewnątrz zakładów pracy. W zależności od tego, co mamy zamiar z ich pomocą transportować, można je nabyć w wersjach z perforacją, łukowych, z powłokami lub połączeniem mechanicznym.
Interbelts S.C.
Kontakt:
Wrocławska 20B,
55-065 Jordanów Śląski, dolnośląskie
71 781 94 33
http://www.interbelts.pl
osadnik betonowy
Nasze separatory nadają się do zainstalowania na terenie obciążonym komunikacyjnie. Produkty zostały wyposażone w osadnik betonowy oraz wewnętrzne obejście burzowe. Urządzenie oddziela od ścieków substancje ropopochodne oraz zawiesinę mineralną. W wyposażeniu dodatkowym separatora znajduje się czujnik grubości warstwy oleju oraz czujnik przepełnienia.
OKSYDAN Sp. z o. o.
Kontakt:
Łużycka 16,
44-100 Gliwice, śląskie
73 097 75 35
http://sklep.oksydan.pl
worki ldpe producent
Sięgnij po pierwszej klasy asortyment, idealny do pakowania żywności. Przedsiębiorstwo TOM z Łodzi jako producent opakowań foliowych poleca worki LDPE. Producent dokłada wszelkich starań, aby w Państwa ręce trafiały artykuły pierwszej klasy, dokładnie skontrolowane pod kątem jakości. Polecamy osłonki na kiełbasy i rękawy.
Tom - Tomasz Sitek
Kontakt:
Ciechocińska 8/1,
93-459 Łódź, łódzkie
60 439 88 64
http://www.foliowe.com
Uszczelniacze silikonowe
Sposób łączenia komponentów urządzeń wpływa na ich pracę. W naszej ofercie znajdą Państwo uszczelniacze silikonowe do maszyn, które wykorzystuje się w rozmaitych branżach przemysłowych. Nasze produkty są odporne na substancje chemiczne oraz promieniowanie UV. Ponadto mogą posiadać dowolny kształt, wybrany przez klienta.
Tech-Art Sp. z o.o. S.K.
Kontakt:
Chrobrego 94,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
56 664 44 90
http://tech-art.com.pl
taśmy nierdzewne
Naszym flagowym wyrobem są taśmy nierdzewne. Prowadzimy produkcję kilku typów: wysoce odpornych utwardzanych sprężynowych, miękkich i precyzyjnych w 20 wariantach o szerokim zastosowaniu. Dodatkowo świadczymy usługi dokładnego cięcia wzdłużnego miękkich i twardych gatunków metali. Zajmujemy się także obróbką krawędzi poprzez walcowanie i skrawanie.
Metal Strips Sp. z o.o.
Kontakt:
Portowa 18A,
44-102 Gliwice, śląskie
78 444 19 83
http://www.metalstrips.pl
salon oświetlenia
Firma ElektroGlob, internetowy salon oświetlenia proponuje klientom dużą ofertę swoich produktów. Każda lampa sufitowa z asortymentu jest wyjątkowa pod wieloma względami. Zapewniają to użyte do produkcji, wysokiej jakości materiały: szkło, stopy metali oraz tworzywa sztuczne, a także nieprzeciętny, oryginalny design opraw.
ELGAL sp. z o.o. sp.k.
Kontakt:
F. Chopina 5,
09-402 Płock, mazowieckie
79 100 79 00
http://elektroglob.pl
Stapiarki
W celu przygotowania próbek do analizy przy pomocy spektrometrów fluorescencji rentgenowskiej lub z plazmą indukcyjnie sprężoną, używa się specjalnie do tego przeznaczonego sprzętu. Mamy w ofercie niezawodne stapiarki, które mogą być wykorzystane w tym celu. Działają one w pełni automatycznie, na wielu ustawieniach aplikacyjnych analizy.
ANITEPO Sp. z o.o
Kontakt:
Brzoskwiniowa 19,
04-782 Warszawa, mazowieckie
22 615 59 05
http://www.anitepo.pl
Zamki hotelowe
W takich obiektach jak hotele, biura czy centra handlowe dobrze, należy zamontować nowoczesny system kontroli dostępu, który będzie pomagał chronić pomieszczenia i monitorować ilość wejść i wyjść. Jeśli chcecie zainwestować w tego typu instalacje to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Znaleźć w niej można zamki hotelowe oraz różnorodne karty identyfikujące: magnetyczne, zbliżeniowe oraz chipowe.
BH-WANDEX Jarosław Czechowski
Kontakt:
Ciołka 8 / 210,
01-402 Warszawa, mazowieckie
22 506 55 55
http://wandex.pl
Kleje montażowe
Przedstawiamy skuteczne kleje montażowe o uniwersalnym zastosowaniu, głównie podczas osadzania okien oraz drzwi czy też naprawie wszelakich usterek domowych. Produkt doskonale sprawdza się dzięki łatwemu nakładaniu i szybkiemu wiązaniu klejonych powierzchni. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty.
Odnawialnia Anna Adamska
Kontakt:
Piękna 13,
85-303 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
50 407 89 89
http://odnawialnia.com.pl
Elektronika użytkowa
Znaczną część asortymentu naszego sklepu stanowi elektronika użytkowa. Oferujemy szeroki wybór baterii, akumulatorów z ładowarkami, adapterów, przejściówek, półprzewodników, a także na przykład akcesoriów samochodowych czy stacji pogodowych. Produkty znajdą zastosowanie w każdym przydomowym warsztacie.
m-Electronics Manthey & Podolski s.c.
Kontakt:
Bora-Komorowskiego 65/50,
85-793 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
60 971 61 13
http://m-electronics.pl
Administracja serwerów
Obszarem naszego działania jest głównie administracja serwerów, w ramach których znajdują się zarówno urządzenia z systemami Windows, jak i Linux. Administracja serwerów, jaką wykonujemy opiera się głównie na popularnych serwerach Windows, które stanowią wystarczające rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Bezpieczna Firma Sp. z o.o.
Kontakt:
Traktorowa 126 lok. 104,
91-204 Łódź, łódzkie
80 100 23 21
http://bezpiecznafirma.com.pl
silniki krokowe
Silniki krokowe znajdujące się w ofercie naszej firmy wykonane zostały z najlepszych materiałów oraz przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość i niezawodność. Wyprodukowane zostały przez renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, a z pewnością znajdą Państwo produkty spełniające wasze wymagania.
Multiprojekt
Kontakt:
Cystersów 20a,
31-553 Kraków, małopolskie
12 413 90 58
http://www.multiprojekt.pl
Monitoring hal produkcyjnych
Propozycja przygotowana z myślą o klientach działających w przemyśle. Monitoring hal produkcyjnych to rozwiązanie niosące liczne korzyści. Wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i umożliwi szybkie reagowanie na zagrożenia lub awarie. Dodatkowo, poprawi efektywność pracy, pozwalając na wyeliminowanie nieprawidłowości.
ALTROM Sylwester Woch
Kontakt:
Kościuszki 130,
32-540 Trzebinia, małopolskie
88 777 03 09
http://www.altrom.pl
Wagi przemysłowe
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty urządzeń pomiarowych. W asortymencie posiadamy wagi przemysłowe, które świetnie sprawdzą się w wielu branżach (m.in. spożywczym czy samochodowym). Posiadamy modele charakteryzujące się różnym udźwigiem - od małego, dochodzącego do 15 kilogramów, po platformy mogące zmierzyć przedmioty dwutonowe.
P.H.U. Baka-Wag Bronisław Badyna
Kontakt:
Toruńska 102,
85-023 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
52 371 67 31
http://bakawag.pl
Folia stretch cięta
Polecamy przede wszystkim do magazynów, lecz także do użytku domowego - oto folia stretch cięta. Jest przezroczysta, a jej szerokość to 25 cm. Przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zabezpieczanie bądź na przykład przygotowanie do transportu. Jej grubość, jak i grubość gilzy, mają znaczenie. Pierwsza wynosi 23 mikrony, a druga - fi 50. Transparentny kolor powoduje, że zabezpieczany towar lekko przez nią widać, co może stanowić ułatwienie przykładowo właśnie przy transporcie.
DobraFolia.pl
Kontakt:
Zaciszna 6a,
63-200 Jarocin, wielkopolskie
62 747 22 97
http://www.dobrafolia.pl
Profesjonalne środki chemiczne
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją produktów do dezynfekcji. W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne środki chemiczne o działaniu biobójczym, wykorzystywane w gabinetach medycznych, miejscach pracy i obiektach przemysłowych. Są to żele do dezynfekcji rąk, a także płyny i koncentraty do sterylizacji obiektów i powierzchni.
Serwis maszyn HEIDELBERG
Specjalizujemy się w obsłudze urządzeń poligraficznych, do których sprzedajemy również części zamienne. Nasze usługi obejmują m.in. przewóz, instalację oraz serwis maszyn HEIDELBERG. Usuwamy mniejsze i większe usterki, wykonujemy remonty kapitalne oraz przeprowadzamy kontrole okresowe w celu ewaluacji jakości urządzenia.
PRINT HELP SOLUTIONS SP. Z O.O.
Kontakt:
Bukowska 32 Wysogotowo,
62-081 Przeźmierowo, wielkopolskie
60 250 95 79
http://phs4press.pl
Rozdzielnice metalowe
Producent wytwarza elementy instalacji elektrycznej. W asortymencie znajdują się między innymi rozdzielnice metalowe do montażu podtynkowego i nadtynkowego. Skrzynki odznaczają się wysoką jakością, trwałością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Produkty są dostarczane na potrzeby hurtowni, wykonawców i zakładów energetycznych.
Mewat s.c. Paweł Kalinowski Przemysław Paziewski
Kontakt:
Przemysłowa 45,
08-410 Wola Rębkowska, mazowieckie
79 023 33 68
http://www.mewat.eu
Baterie do wózków widłowych Wrocław
Nie możesz pozwolić sobie na przestój w procesie produkcyjnym i zależy Ci na możliwie wydajnej pracy akumulatorów do urządzeń na magazynie? Nasza firma z Wrocławia oferuje właśnie baterie do wózków widłowych. Sprzedajemy je w wersji tradycyjnej, czyli kwasowej, ale także w wersji żelowej i LI-ION o różnych napięciach.
LOGBAT Sp. z o.o.
Kontakt:
Wilcza 7-13,
50-429 Wrocław, dolnośląskie
88 929 29 96
http://www.logbat.pl
metalizacja próżniowa
Nadaj wybranym elementom ze szkła lub tworzywa sztucznego nowego charakteru. W ramach oferowanych przez nas usług zajmujemy się wykonywaniem między innymi metalizacji próżniowej w przemyśle. Nie wiesz na czym polega ten proces? W takim razie wejdź na naszą stronę, gdzie znajdziesz odpowiedź na swoje pytania!
Firma Lakiernicza HANNEX sp. z o.o.
Kontakt:
Ordzin 10,
64-520 Obrzycko, wielkopolskie
06 291 32 66
http://www.hannex.com.pl
© www.scoolakcja.pl.