artykuły elektryczne

TK Lighting Oświetlenie
Oferta na oświetlenie TK Lighting, które znajduje się w naszej ofercie to najlepsze połączenie efektowności, wytrzymałości i jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenie charakteryzowały się doskonałymi cechami i w pełni spełniały Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
P.U.H. Jestrab
Kontakt:
Asnyka 6,
76-032 Mielno, zachodniopomorskie
66 070 21 02
http://lampanalampie.pl
gaszenie gazem
Zajmujemy się między innymi sprzedażą zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz urządzeń technicznych do ochrony obiektów i mienia. Oferujemy systemy odpowiedzialne za wykrywanie oraz usuwanie pożaru. Polecamy automatyczne gaszenie gazem wykorzystywane między innymi w galeriach sztuki, magazynach, archiwach, centrach badawczych i innych.
Alfa-System Sp. z o.o
Kontakt:
Żołnierzy Lenino 30,
61-694 Poznań, wielkopolskie
61 820 22 14
http://www.alfa-system.eu
Szafy 42U
Zajmujemy się sprzedażą między innymi akcesoriów do budowy instalacji teleinformatycznych od 2013 roku. W ofercie mamy na przykład gniazda elektryczne i puszki podłogowe. Polecamy także szafy 42U, które służą jako obudowa ochronna dużych instalacji i okablowania. Obudowy te dostępne są między innymi w wersji z drzwiami stalowymi oraz ze szkła hartowanego.
UNOTEL
Kontakt:
Rusko 16a,
76-150 Darłowo, zachodniopomorskie
79 410 08 50
http://unotel.pl
Opaski do kabli i patch cordów
Wśród naszych wysoko jakościowych produktów znalazła się opaska kablowa o różnorodnym zastosowaniu. Jak wszystkie inne produkty z naszej oferty są one wykonane z dbałością o detale, co ma znaczący wpływ na ich doskonałe działanie. Wybierz nasze opaski kablowe - zapewniamy, że będziesz zadowolony z dokonanego zakupu i przyniesie Ci on 100% satysfakcji.
Meritum Marcin Przychodzki
Kontakt:
Herbsta 2/16,
76-200 Słupsk,
50 202 19 94
http://opaskikablowe.pl
Systemy przeciwpożarowe
Polecamy Państwu nowoczesne systemy pożarowe, które ochronią życie i zdrowie w przypadku niebezpiecznych sytuacji. W naszym sklepie Unikad możecie państwo zakupić wszelkie akcesoria niezbędne do zachowania bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na witrynie internetowej.
UNIKAD Zbigniew Drajerczak
Kontakt:
Poznańska 94,
62-051 Wiry, wielkopolskie
60 744 49 95
http://www.unikad.pl
Akumulatory
Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości akumulatorów przemysłowych w przystępnej cenie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas szeroki wybór modeli baterii trakcyjnych marki Hawker, które na pewno sprostają Twoim najwyższym oczekiwaniom. Oferujemy wersje żelowe, kwasowo-ołowiowe oraz monobloki.
AMP Trakcyjne
Kontakt:
Wzgórze Wandy 33/1,
58-500 Jelenia Góra, Dolnośląskie
80 100 97 17
http://www.trakcyjne.pl
Kominki elektryczne
W naszym asortymencie znajdziecie liczne kominki elektryczne, jakie wykorzystywane są w różnego typu pomieszczeniach w naszych domach prywatnych, jak również budynkach użyteczności publicznej. Znajdziecie u nas nowoczesne technologie, gwarantujące ich energooszczędne działanie. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie kosztów utrzymania danych obiektów. Nasze produkty to ich elegancki i szykowny design, jaki pozwoli na wydobycie niepowtarzalnego charakteru przestrzeni.
P.P.U.H. El-Krak
Kontakt:
Klimeckiego 14,
30-706 Kraków, małopolskie
12 652 77 46
http://www.elkrak.pl
Słuchawki sennheiser
Firma Garets od ponad 10 lat importuje i dystrybuuje słuchawki Sennheiser. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt dźwiękowy przeznaczony zarówno dla celów rozrywkowych, jak również dedykowany dla profesjonalistów. Asortyment rozciąga się na produkty bezprzewodowe, przewodowe, z mikrofonami i spikerfony.
Garets Sp. z o.o.
Kontakt:
Jordanowska 2a,
04-204 Warszawa, mazowieckie
22 815 62 61
http://www.garets.pl
Internetowa hurtownia elektryczna
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z szeroką gamą artykułów, które niezbędne są każdemu instalatorowi. Internetowa hurtownia elektryczna El-Dar dokłada wszelkich starań, aby sprzedawany asortyment pochodził od sprawdzonych producentów i wyróżniał doskonałymi parametrami technicznymi.
El-Dar Sp. z o.o.
Kontakt:
Przytycka 25A,
26-600 Radom, mazowieckie
48 331 44 38
http://el-dar.com.pl
http://www.poznan-elektryk.pl/Oferta.html
W naszej firmie usługi świadczy dla Was nasz profesjonalny elektryk. Poznań oraz okolice stanowią obszar jego działania. Znajdziecie u nas pomoc w instalowaniu oraz wykonywaniu napraw czy konserwacji dla licznych systemów. Pomożemy Wam w przypadku awarii instalacji elektrycznych, domofonowych czy antenowych.
Jarosław Szymkowiak
Kontakt:
ul. Nagietkowa 33,
60-175 Poznań, woj. Wielkopolskie
72 662 38 16
http://www.poznan-elektryk.pl
© www.scoolakcja.pl.