artykuły elektryczne

gaszenie gazem
Zajmujemy się między innymi sprzedażą zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz urządzeń technicznych do ochrony obiektów i mienia. Oferujemy systemy odpowiedzialne za wykrywanie oraz usuwanie pożaru. Polecamy automatyczne gaszenie gazem wykorzystywane między innymi w galeriach sztuki, magazynach, archiwach, centrach badawczych i innych.
Alfa-System Sp. z o.o
Kontakt:
Żołnierzy Lenino 30,
61-694 Poznań, wielkopolskie
61 820 22 14
http://www.alfa-system.eu
Akumulatory
Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości akumulatorów przemysłowych w przystępnej cenie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas szeroki wybór modeli baterii trakcyjnych marki Hawker, które na pewno sprostają Twoim najwyższym oczekiwaniom. Oferujemy wersje żelowe, kwasowo-ołowiowe oraz monobloki.
AMP Trakcyjne
Kontakt:
Wzgórze Wandy 33/1,
58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie
80 100 97 17
http://www.trakcyjne.pl
Internetowa hurtownia elektryczna
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z szeroką gamą artykułów, które niezbędne są każdemu instalatorowi. Internetowa hurtownia elektryczna El-Dar dokłada wszelkich starań, aby sprzedawany asortyment pochodził od sprawdzonych producentów i wyróżniał doskonałymi parametrami technicznymi.
El-Dar Sp. z o.o.
Kontakt:
Przytycka 25A,
26-600 Radom, mazowieckie
48 331 44 38
http://el-dar.com.pl
http://www.poznan-elektryk.pl/Oferta.html
W naszej firmie usługi świadczy dla Was nasz profesjonalny elektryk. Poznań oraz okolice stanowią obszar jego działania. Znajdziecie u nas pomoc w instalowaniu oraz wykonywaniu napraw czy konserwacji dla licznych systemów. Pomożemy Wam w przypadku awarii instalacji elektrycznych, domofonowych czy antenowych.
Jarosław Szymkowiak
Kontakt:
Nagietkowa 33,
60-175 Poznań, wielkopolskie
72 662 38 16
http://www.poznan-elektryk.pl
osadnik betonowy
Nasze separatory nadają się do zainstalowania na terenie obciążonym komunikacyjnie. Produkty zostały wyposażone w osadnik betonowy oraz wewnętrzne obejście burzowe. Urządzenie oddziela od ścieków substancje ropopochodne oraz zawiesinę mineralną. W wyposażeniu dodatkowym separatora znajduje się czujnik grubości warstwy oleju oraz czujnik przepełnienia.
OKSYDAN Sp. z o. o.
Kontakt:
Łużycka 16,
44-100 Gliwice, śląskie
73 097 75 35
http://sklep.oksydan.pl
worki ldpe producent
Sięgnij po pierwszej klasy asortyment, idealny do pakowania żywności. Przedsiębiorstwo TOM z Łodzi jako producent opakowań foliowych poleca worki LDPE. Producent dokłada wszelkich starań, aby w Państwa ręce trafiały artykuły pierwszej klasy, dokładnie skontrolowane pod kątem jakości. Polecamy osłonki na kiełbasy i rękawy.
Tom - Tomasz Sitek
Kontakt:
Ciechocińska 8/1,
93-459 Łódź, łódzkie
60 439 88 64
http://www.foliowe.com
Uszczelniacze silikonowe
Sposób łączenia komponentów urządzeń wpływa na ich pracę. W naszej ofercie znajdą Państwo uszczelniacze silikonowe do maszyn, które wykorzystuje się w rozmaitych branżach przemysłowych. Nasze produkty są odporne na substancje chemiczne oraz promieniowanie UV. Ponadto mogą posiadać dowolny kształt, wybrany przez klienta.
Tech-Art Sp. z o.o. S.K.
Kontakt:
Chrobrego 94,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
56 664 44 90
http://tech-art.com.pl
taśmy nierdzewne
Naszym flagowym wyrobem są taśmy nierdzewne. Prowadzimy produkcję kilku typów: wysoce odpornych utwardzanych sprężynowych, miękkich i precyzyjnych w 20 wariantach o szerokim zastosowaniu. Dodatkowo świadczymy usługi dokładnego cięcia wzdłużnego miękkich i twardych gatunków metali. Zajmujemy się także obróbką krawędzi poprzez walcowanie i skrawanie.
Metal Strips Sp. z o.o.
Kontakt:
Portowa 18A,
44-102 Gliwice, śląskie
78 444 19 83
http://www.metalstrips.pl
Stapiarki
W celu przygotowania próbek do analizy przy pomocy spektrometrów fluorescencji rentgenowskiej lub z plazmą indukcyjnie sprężoną, używa się specjalnie do tego przeznaczonego sprzętu. Mamy w ofercie niezawodne stapiarki, które mogą być wykorzystane w tym celu. Działają one w pełni automatycznie, na wielu ustawieniach aplikacyjnych analizy.
ANITEPO Sp. z o.o
Kontakt:
Brzoskwiniowa 19,
04-782 Warszawa, mazowieckie
22 615 59 05
http://www.anitepo.pl
Baterie do wózków widłowych Wrocław
Nie możesz pozwolić sobie na przestój w procesie produkcyjnym i zależy Ci na możliwie wydajnej pracy akumulatorów do urządzeń na magazynie? Nasza firma z Wrocławia oferuje właśnie baterie do wózków widłowych. Sprzedajemy je w wersji tradycyjnej, czyli kwasowej, ale także w wersji żelowej i LI-ION o różnych napięciach.
LOGBAT Sp. z o.o.
Kontakt:
Wilcza 7-13,
50-429 Wrocław, dolnośląskie
88 929 29 96
http://www.logbat.pl
Rozdzielnice modułowe
W naszej szerokiej ofercie posiadamy rozdzielnice modułowe w wielu wersjach i różnych konfiguracjach. Zainstalowane w nich mogą być wyłączniki nadprądowe jedno- i trójfazowe, a także wyłącznik zasilania, przełącznik kierunku obrotów lub inne gniazda. Nasze produkty obejmujące rozdzielnice charakteryzują się nowoczesnym kształtem, a wytwarzając je wykorzystujemy najnowsze technologie.
Spamel
Kontakt:
Wojska Polskiego 3,
56-416 Twardogóra, dolnośląskie
71 315 82 01
http://www.spamel.com.pl
Zabezpieczenie danych osobowych
Świadczymy usługi związane z ochroną informacji przetwarzanych w firmie, w których skład wchodzi zabezpieczenie danych osobowych. W celu zapewnienia stabilnego rozwoju Państwa przedsiębiorstwa, oferujemy m. in. prowadzenie testów penetracyjnych oraz szkoleń IT,pomagających poszerzyć wiedzę na temat zagrożeń internetowych.
Cyber Block
Kontakt:
Wołoska 18,
02-675 Warszawa, mazowieckie
50 241 94 36
http://cyberblock.pl
odlewy z tworzyw sztucznych
Zajmujemy się tworzeniem produktów pozyskiwanych m.in. dzięki technologii wytryskiwania i termoforowania. Wykonujemy również odlewy z tworzyw sztucznych - ich wytwarzanie to jeden z kluczowych etapów wdrożenia na rynek. Dlatego oferujemy także usługi z zakresu modyfikacji, optymalizacji nowych oraz istniejących projektów.
3D Expert
Kontakt:
Piastów Śląskich 40,
55-011 Siechnice, dolnośląskie
51 037 63 53
http://3d-expert.pl
oczyszczanie spalin
Nie tylko z ekologicznego, ale również z prawnego punktu widzenia ograniczenie emisji zanieczyszczeń jest koniecznością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma wprowadziła usługę taką jak oczyszczanie spalin. Zapewnimy odpylanie lub odsiarczanie zanieczyszczeń, dzięki czemu zredukujesz emisję pyłów w Twoim przedsiębiorstwie i spełnisz wymagane normy.
Biuro Inżynierskie IEC Sp z o. o.
Kontakt:
Tarnogórska 9,
42-677 Szałsza, śląskie
60 140 36 24
http://www.biuroinzynierskie.pl
Projektowanie maszyn
W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się profesjonalne urządzenia transportowe, wykorzystywane w różnych przedsiębiorstwach sektora rynku. Oferujemy między innymi przenośniki. Prezentujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Jeżeli i Ty chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, po prostu skontaktuj się z nami. Oferujemy również projektowanie maszyn!
DLTech sp. z o. o.
Kontakt:
Cmentarna 15,
41-412 Mysłowice, śląskie
50 186 67 23
http://dltech.pl
Opieka informatyczna dla firm
Jeśli szukasz kogoś kto zajmie się usługami IT w Twoim przedsiębiorstwie, to najlepszym rozwiązaniem będzie outsourcing. Opieka informatyczna dla firm zlecona profesjonalistom daje szereg korzyści, zapewnia bezpieczeństwo, a przede wszystkim się opłaca. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami na naszej stronie internetowej.
CDBS SP. Z O.O.
Kontakt:
Cybernetyki 19B lok.404,
02-677 Warszawa, mazowieckie
66 226 39 39
http://cdbs.com.pl
Zbiornik ciśnieniowy na powietrze
U nas znajdziesz specjalistyczne instalacje pneumatyczne dla zakładów przemysłowych, fabryk, kopalń i elektrowni. Wśród bogatego zaopatrzenia dostępny jest zbiornik ciśnieniowy na powietrze, azot oraz tlen. Oferujemy różne warianty tego produktu: ze stali węglowej lub nierdzewnej, cynkowane ogniowo bądź malowane wewnątrz farbą alkidową.
Pneuma
Kontakt:
Szczytniki nad Kaczawą 17,
59-216 Kunice, dolnośląskie
76 862 30 77
http://www.pneuma.pl
Oprogramowanie dla transportu
Nasza firma posiada oprogramowanie do transportu, które pozwoli na optymalizacje zachodzących procesów. Dzięki FlexTerm zoptymalizujesz ruch terminali ładunkowych w transporcie lądowym oraz morskim. Nasze modele symulacyjne pozwolą na analizę, zarządzanie oraz identyfikowanie procesów. Zminimalizuj koszty oraz zmaksymalizuj wydajność.
InterMarium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kontakt:
Aleja Pokoju 1,
31-548 Kraków, małopolskie
79 666 27 70
http://flexsim.pl
Zalety WEB API
Wiele osób każdego dnia korzysta z licznych aplikacji i stron internetowych. Warto więc wiedzieć, jakie są zalety WEB API. W tym zakresie można wyróżnić przystępną obsługę na dedykowanym urządzeniu jak smartfon czy tablet. Dużym udogodnieniem jest także bezpieczeństwo danych, które są przechowywane w pamięci sprzętu.
DataSense Platform
Kontakt:
Grzybowska 78,
00-844 Warszawa, mazowieckie
57 338 57 45
http://www.datasense.com.pl
System ERP Poznań
Ciekawa oferta rozwiązań dla firm, zawierająca między innymi system ERP, to wyłącznie jeden z wielu naszych atutów. Tworzymy oprogramowanie nastawione na wspomaganie wielu obszarów zarządzania - pozwalamy na pełne zarządzanie przedsiębiorstwem. Współpraca z nami z pewnością przyniesie Państwu liczne korzyści. Dzialamy na terenie Poznania
IT ERP Systems Sp z o.o.
Kontakt:
Świętego Michała 100,
61-005 Poznań, wielkopolskie
57 320 80 02
http://iterp.pl
Etui na iPhone 13 Pro Max
Chcesz przechowywać telefon w bezpiecznym i jednocześnie estetycznym oraz schludnym miejscu? W takim razie nasza firma przygotowała dla Ciebie najlepsze rozwiązania! Proponujemy wyjątkowe etui na Iphone 13 Pro Max, które odznacza się najwyższą jakością, praktycznością i dodatkowo elegancją. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty.
Torre GSM
Kontakt:
Senatorska 6,
96-100 Skierniewice, łódzkie
51 034 53 30
http://torregsm.pl
Pomiar hałasu urządzenie
Tutaj nie ma miejsca na błędy. Zbyt wysoki dźwięk może stanowić poważne zagrożenie dla ludzkiego słuchu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stworzyliśmy urządzenia do pomiaru hałasu. Spełnia on wymagania normy IEC 61672. To produkt wysokiej jakości, który bez problemu obliczy parametry akustyczne dla każdego z mikrofonów.
Envibra Sp. z o.o.
Kontakt:
Mścibora 18A,
61-062 Poznań, wielkopolskie
61 860 06 60
http://envibra.pl
© www.scoolakcja.pl.