artykuły elektryczne

gaszenie gazem
Zajmujemy się między innymi sprzedażą zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz urządzeń technicznych do ochrony obiektów i mienia. Oferujemy systemy odpowiedzialne za wykrywanie oraz usuwanie pożaru. Polecamy automatyczne gaszenie gazem wykorzystywane między innymi w galeriach sztuki, magazynach, archiwach, centrach badawczych i innych.
Alfa-System Sp. z o.o
Kontakt:
Żołnierzy Lenino 30,
61-694 Poznań, wielkopolskie
61 820 22 14
http://www.alfa-system.eu
Akumulatory
Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości akumulatorów przemysłowych w przystępnej cenie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas szeroki wybór modeli baterii trakcyjnych marki Hawker, które na pewno sprostają Twoim najwyższym oczekiwaniom. Oferujemy wersje żelowe, kwasowo-ołowiowe oraz monobloki.
AMP Trakcyjne
Kontakt:
Wzgórze Wandy 33/1,
58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie
80 100 97 17
http://www.trakcyjne.pl
Internetowa hurtownia elektryczna
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z szeroką gamą artykułów, które niezbędne są każdemu instalatorowi. Internetowa hurtownia elektryczna El-Dar dokłada wszelkich starań, aby sprzedawany asortyment pochodził od sprawdzonych producentów i wyróżniał doskonałymi parametrami technicznymi.
El-Dar Sp. z o.o.
Kontakt:
Przytycka 25A,
26-600 Radom, mazowieckie
48 331 44 38
http://el-dar.com.pl
osadnik betonowy
Nasze separatory nadają się do zainstalowania na terenie obciążonym komunikacyjnie. Produkty zostały wyposażone w osadnik betonowy oraz wewnętrzne obejście burzowe. Urządzenie oddziela od ścieków substancje ropopochodne oraz zawiesinę mineralną. W wyposażeniu dodatkowym separatora znajduje się czujnik grubości warstwy oleju oraz czujnik przepełnienia.
OKSYDAN Sp. z o. o.
Kontakt:
Łużycka 16,
44-100 Gliwice, śląskie
73 097 75 35
http://sklep.oksydan.pl
Uszczelniacze silikonowe
Sposób łączenia komponentów urządzeń wpływa na ich pracę. W naszej ofercie znajdą Państwo uszczelniacze silikonowe do maszyn, które wykorzystuje się w rozmaitych branżach przemysłowych. Nasze produkty są odporne na substancje chemiczne oraz promieniowanie UV. Ponadto mogą posiadać dowolny kształt, wybrany przez klienta.
Tech-Art Sp. z o.o. S.K.
Kontakt:
Chrobrego 94,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
56 664 44 90
http://tech-art.com.pl
taśmy nierdzewne
Naszym flagowym wyrobem są taśmy nierdzewne. Prowadzimy produkcję kilku typów: wysoce odpornych utwardzanych sprężynowych, miękkich i precyzyjnych w 20 wariantach o szerokim zastosowaniu. Dodatkowo świadczymy usługi dokładnego cięcia wzdłużnego miękkich i twardych gatunków metali. Zajmujemy się także obróbką krawędzi poprzez walcowanie i skrawanie.
Metal Strips Sp. z o.o.
Kontakt:
Portowa 18A,
44-102 Gliwice, śląskie
78 444 19 83
http://www.metalstrips.pl
Stapiarki
W celu przygotowania próbek do analizy przy pomocy spektrometrów fluorescencji rentgenowskiej lub z plazmą indukcyjnie sprężoną, używa się specjalnie do tego przeznaczonego sprzętu. Mamy w ofercie niezawodne stapiarki, które mogą być wykorzystane w tym celu. Działają one w pełni automatycznie, na wielu ustawieniach aplikacyjnych analizy.
ANITEPO Sp. z o.o
Kontakt:
Brzoskwiniowa 19,
04-782 Warszawa, mazowieckie
22 615 59 05
http://www.anitepo.pl
Baterie do wózków widłowych Wrocław
Nie możesz pozwolić sobie na przestój w procesie produkcyjnym i zależy Ci na możliwie wydajnej pracy akumulatorów do urządzeń na magazynie? Nasza firma z Wrocławia oferuje właśnie baterie do wózków widłowych. Sprzedajemy je w wersji tradycyjnej, czyli kwasowej, ale także w wersji żelowej i LI-ION o różnych napięciach.
LOGBAT Sp. z o.o.
Kontakt:
Wilcza 7-13,
50-429 Wrocław, dolnośląskie
88 929 29 96
http://www.logbat.pl
Rozdzielnice modułowe
W naszej szerokiej ofercie posiadamy rozdzielnice modułowe w wielu wersjach i różnych konfiguracjach. Zainstalowane w nich mogą być wyłączniki nadprądowe jedno- i trójfazowe, a także wyłącznik zasilania, przełącznik kierunku obrotów lub inne gniazda. Nasze produkty obejmujące rozdzielnice charakteryzują się nowoczesnym kształtem, a wytwarzając je wykorzystujemy najnowsze technologie.
Spamel
Kontakt:
Wojska Polskiego 3,
56-416 Twardogóra, dolnośląskie
71 315 82 01
http://www.spamel.com.pl
Zabezpieczenie danych osobowych
Świadczymy usługi związane z ochroną informacji przetwarzanych w firmie, w których skład wchodzi zabezpieczenie danych osobowych. W celu zapewnienia stabilnego rozwoju Państwa przedsiębiorstwa, oferujemy m. in. prowadzenie testów penetracyjnych oraz szkoleń IT,pomagających poszerzyć wiedzę na temat zagrożeń internetowych.
Cyber Block
Kontakt:
Wołoska 18,
02-675 Warszawa, mazowieckie
50 241 94 36
http://cyberblock.pl
odlewy z tworzyw sztucznych
Zajmujemy się tworzeniem produktów pozyskiwanych m.in. dzięki technologii wytryskiwania i termoforowania. Wykonujemy również odlewy z tworzyw sztucznych - ich wytwarzanie to jeden z kluczowych etapów wdrożenia na rynek. Dlatego oferujemy także usługi z zakresu modyfikacji, optymalizacji nowych oraz istniejących projektów.
3D Expert
Kontakt:
Piastów Śląskich 40,
55-011 Siechnice, dolnośląskie
51 037 63 53
http://3d-expert.pl
oczyszczanie spalin
Nie tylko z ekologicznego, ale również z prawnego punktu widzenia ograniczenie emisji zanieczyszczeń jest koniecznością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma wprowadziła usługę taką jak oczyszczanie spalin. Zapewnimy odpylanie lub odsiarczanie zanieczyszczeń, dzięki czemu zredukujesz emisję pyłów w Twoim przedsiębiorstwie i spełnisz wymagane normy.
Biuro Inżynierskie IEC Sp z o. o.
Kontakt:
Tarnogórska 9,
42-677 Szałsza, śląskie
60 140 36 24
http://www.biuroinzynierskie.pl
Zbiornik ciśnieniowy na powietrze
U nas znajdziesz specjalistyczne instalacje pneumatyczne dla zakładów przemysłowych, fabryk, kopalń i elektrowni. Wśród bogatego zaopatrzenia dostępny jest zbiornik ciśnieniowy na powietrze, azot oraz tlen. Oferujemy różne warianty tego produktu: ze stali węglowej lub nierdzewnej, cynkowane ogniowo bądź malowane wewnątrz farbą alkidową.
Pneuma
Kontakt:
Szczytniki nad Kaczawą 17,
59-216 Kunice, dolnośląskie
76 862 30 77
http://www.pneuma.pl
Oprogramowanie dla transportu
Nasza firma posiada oprogramowanie do transportu, które pozwoli na optymalizacje zachodzących procesów. Dzięki FlexTerm zoptymalizujesz ruch terminali ładunkowych w transporcie lądowym oraz morskim. Nasze modele symulacyjne pozwolą na analizę, zarządzanie oraz identyfikowanie procesów. Zminimalizuj koszty oraz zmaksymalizuj wydajność.
InterMarium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kontakt:
Aleja Pokoju 1,
31-548 Kraków, małopolskie
79 666 27 70
http://flexsim.pl
Zalety WEB API
Wiele osób każdego dnia korzysta z licznych aplikacji i stron internetowych. Warto więc wiedzieć, jakie są zalety WEB API. W tym zakresie można wyróżnić przystępną obsługę na dedykowanym urządzeniu jak smartfon czy tablet. Dużym udogodnieniem jest także bezpieczeństwo danych, które są przechowywane w pamięci sprzętu.
DataSense Platform
Kontakt:
Grzybowska 78,
00-844 Warszawa, mazowieckie
57 338 57 45
http://www.datasense.com.pl
System ERP Poznań
Ciekawa oferta rozwiązań dla firm, zawierająca między innymi system ERP, to wyłącznie jeden z wielu naszych atutów. Tworzymy oprogramowanie nastawione na wspomaganie wielu obszarów zarządzania - pozwalamy na pełne zarządzanie przedsiębiorstwem. Współpraca z nami z pewnością przyniesie Państwu liczne korzyści. Dzialamy na terenie Poznania
IT ERP Systems Sp z o.o.
Kontakt:
Świętego Michała 100,
61-005 Poznań, wielkopolskie
57 320 80 02
http://iterp.pl
Wyposażenie szwalni
Nasza firma dostarcza najwyższej jakości urządzenia, które są niezbędne w produkcji tekstyliów. Proponujemy naszym klientom sprzęt, który wytrzyma próbę czasu — nowoczesne wyposażenie szwalni. Oferujemy katery oraz lagowarki, a także profesjonalne doradztwo i wsparcie dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Nadmierna produkcja, niewłaściwe maszyny czy niespójność w procesie produkcji to problemy, z którymi nie musisz się zmagać. Skontaktuj się z nami już dziś!
kateryilagowarki.pl
Kontakt:
Szczawnicka 19,
92-102 Łódź, łódzkie
60 238 17 25
http://kateryilagowarki.pl
jak działa drukarka termiczna
To, co dla wielu z nas jest technologiczną zagadką, dla naszej firmy jest chlebem powszednim. To nieodłączny element każdej firmy, której zależy na szybkości i efektywności. Dzięki naszym urządzeniom, wydruki stają się nie tylko prostsze, ale również bardziej wydajne. Proces zrozumienia, jak działa drukarka termiczna, to dopiero początek. W naszej ofercie znajdują się produkty zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach.
ADTECH S.C.
Kontakt:
Wrocławska 34,
55-095 Długołęka, dolnośląskie
71 345 72 70
http://www.adtech.pl
© www.scoolakcja.pl.