ogrodnictwo

Kurs projektowania wnętrz
Zapraszamy państwa na przydatne, w pełni profesjonalne kursy dotyczące projektowania wnętrz we Wrocławiu. Zapewniamy państwu zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, dzięki czemu stworzycie ze swoich pomieszczeń prawdziwie dekoratorskie arcydzieła. Z naszym szkoleniem zaskoczycie znajomych, a nawet samych siebie.
Strefa Art
Kontakt:
Piotra Skargi 23,
50-082 Wrocław, dolnośląskie
71 339 91 04
http://www.strefaart.pl
http://www.bonita.net.pl/
Specjalnością naszej firmy jest nawadnianie. Tylko u nas czekają na Ciebie profesjonalne artykuły, które zaskoczą Cię swoim wydajnym działaniem. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia i będziesz zadowolony z rezultatów nawadniania swoich terenów. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej.
BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k.
Kontakt:
Stary Rynek 76,
61-772 Poznań, wielkopolskie
61 852 32 84
http://www.bonita.net.pl
Zajęcia taneczne dla dzieci
Bez względu na to, ile Twoja pociecha ma lat - z pewnością uwielbia ruszać się do dźwięków muzyki! Zapisz ją na zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży i pomóż jej rozwijać talent. W ofercie klasyczny, elegancki balet, pełen ekspresji hip hop, a także commercial dance - spotkania, na których młodzi fani różnych zespołów nauczą się choreografii z ich teledysków. Warto - Twoja pociecha to pokocha!
My Good Mood Adrian Dronszczyk
Kontakt:
Paderewskiego 35,
40-282 Katowice, śląskie
78 425 25 12
http://goodmood.dance
Sklep dla myśliwych
Wysokiej jakości sprzęt łowiecki przekłada się na dobre wyniki oraz ilość wytropionej i upolowanej zwierzyny. Bór Hunter, to sklep dla myśliwych, w którym oferujemy szeroką gamę produktów niezbędnych podczas wypraw. Polecamy celne wiatrówki, urządzenia optyczne, odzież i obuwie, a także solidne plecaki.
Sklep myśliwski - militaria BÓR HUNTER TOMASZ CHOSZCZ
Kontakt:
Rzemieślnicza 2,
83-322 Klukowa Huta, pomorskie
88 677 14 72
http://borhunter.pl
Sklep rowerowy Wrocław
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją akcesoriów, narzędzi i artykułów wykorzystywanych w pojazdach jednośladowych. Sklep rowerowy ulokowany we Wrocławiu zawarł w swojej ofercie między innymi kompleksowe ramy czy też opony zamienne. Znajdziesz u nas także gotowe pojazdy przystosowane do różnego typu tras.
Rowerowy Specjalistyczny Sklep Sport-Profit
Kontakt:
Pomorska 32,
50-218 Wrocław, dolnośląskie
71 796 74 80
http://sportprofit.pl
Spodenki neoprenowe
Spodenki neoprenowe to część sportowej garderoby, która dodatkowo podczas ćwiczeń zadba o Twoje nogi i pośladki. Dzięki specjalnej strukturze włókien spodenki neoprenowe dodatkowo rozgrzewają przyczyniając się do spalania Twoich zbędnych kilogramów. Jeśli szukasz pomocnika w walce z nadwagą i cellulitem zaufaj spodenkom neoprenowym.
Stormm Ride Jacek Mróz
Kontakt:
Szajnochy 3,
85-738 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
52 515 40 70
http://sklep.piankineoprenowe.pl
© www.scoolakcja.pl.