sklepy wielobranżowe

Druk etykiet
W działaniu magazynów i firm logistycznych niezbędne są etykiety samoprzylepne. Wiele rodzajów, w jakich dostępne są te naklejki i nalepki pozwoli na zwiększenie efektywności działań przy niskich kosztach. Asortyment etykietek i etykiet samoprzylepnych w ofercie PPUH Bart spełni wymagania każdej firmy.
PPUH BART - Henryka Bartecka
Kontakt:
Nekielska 16,
63-000 Środa Wielkopolska, wielkopolskie
61 285 85 60
http://ppuhbart.pl
Wedding planner Trójmiasto
Jeżeli planujecie się pobrać, ale zupełnie nie macie czasu na organizowanie przyjęcia, zdecydujcie się na współpracę z naszą firmą. Wedding Plannera w Trójmieście znajdziesz właśnie u nas. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem wszelkich detali związanych z organizacją przyjęcia weselnego. Zapraszamy do skorzystania z oferty na piękne zaproszenia i papeterię, dekorowanie sali i kościoła, wynajem fantastycznego auta dla Pary Młodej oraz zarezerwowanie terminów u zespołu muzycznego.
Stacja Ślub Małgorzata Sokołowska
Kontakt:
Janki Bryla 37/54,
81-577 Gdynia, pomorskie
50 975 02 08
http://stacjaslub.pl
Pisanki
W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie pisanki, które wykonane zostały za pomocą różnych technik zdobniczych. Z całą pewnością przypadną one do gustu osobom, które uwielbiają tradycyjne, subtelne ozdoby. Różnorodność metod zdobniczych sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy.
Bombkarnia
Kontakt:
Emilii Plater 47,
00-118 Warszawa, mazowieckie
22 620 16 66
http://bombkarnia.pl
Valorous krzesła konferencyjne
Korporacja oferuje partnerom ponadczasowo piękne artykuły w tym lampy Genotype, Philippe Nigro, które bez wątpienia zadowalają naszych klientów. Niewyczerpany wachlarz produktów naszej firmy zawiera choćby taki produkt jak np. designerskie fotele, krzesła konferencyjne oraz meble wypoczynkowe. Ciepło zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy, która umiejscowiona jest na ulicy Świerczewskiego 40C (Bolechowo-Osiedle), gdzie to drobiazgowo dostarczymy każde szczegóły naszej oferty.
Valorous Meblesklep.pl
Kontakt:
ul. Świerczewskiego 40C,
62-005 Bolechowo-Osiedle, wielkopolskie
61 811 44 45
http://www.meblesklep.pl
Krzyże drewniane
Kościół, kaplicę, salkę parafialną lub dom wierzącej osoby, można poznać po tym, że na ścianach wiszą krzyże drewniane lub metalowe, także z naszego sklepu. Klienci wybierają nasze dewocjonalia, gdyż są one dostępne w kilku wielkościach, np. długości 18, 42 lub 24,5 cm. Przygotowaliśmy klasyczne krucyfiksy oraz dewocjonalia gładkie, bez figury Chrystusa.
WIK-ART Edyta Krasowska
Kontakt:
Brzeska 30,
21-560 Międzyrzec Podlaski, lubelskie
66 013 08 00
http://sklepnazaret.pl
© www.scoolakcja.pl.