usługi transportowe

Holowanie Łódź
Naszą specjalnością jest pomoc drogowa, oferowana Klientom mającym problemy ze swoim pojazdem w trakcie podróży. Działamy kompleksowo, będąc w stanie zaradzić na każdy problem - dostarczymy paliwo, wyeliminujemy usterkę, a w przypadku braku takiej możliwości zapewnimy również holowanie pojazdu na terenie Łodzi. Zapraszamy.
Kapitan Laweta
Kontakt:
Lublinek 24,
93-469 Łódź, łódzkie
69 062 24 90
http://kapitan-laweta.pl
Przewozy do Niemiec
Firma Complex wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów proponuje kompleksowe usługi transportowe. Nasi doświadczeni pracownicy i nowoczesne busy z pewnością pomogą w realizacji podróży do Niemiec czy Holandii i innych zagranicznych krajów. Nasza flota w której skład wchodzą nowe, klimatyzowane pojazdy to gwarancja wygodnej i bezpiecznej podróży na zachód.
FHUP Complex
Kontakt:
Al.Jana Pawła II,
64-920 Piła, wielkopolskie
60 648 84 40
http://www.pila-transport.pl
Narzędzia warsztat
Potrzebujesz odpowiedniego sprzętu do naprawy samochodu? W naszym sklepie znajdziesz niezbędne narzędzia warsztatowe zarówno do profesjonalnego, jak i domowego użytku. W asortymencie posiadamy miski magnetyczne, klucze do świec, szczypce, kombinerki, chwytaki, obcinaki, pistolety do sprężonego powietrza i więcej.
P.P.H.U. Tomas
Kontakt:
Rybnicka 25,
43-190 Mikołów, śląskie
32 226 00 20
http://tomas-tuning.com
Prywatny transport medyczny
Jeśli opiekujesz się osobą chorą, którą trzeba przewieźć do innej lecznicy, warto abyś skontaktował się z firmą E.U.R.O. Med z Lipna, która oferuje transport sanitarny na atrakcyjnych warunkach. Posiadamy nowoczesne karetki z pełnym wyposażeniem medycznym. Oferujemy obsługę doświadczonych zespołów ratowniczych.
EURO MED Maciej Mrozowski
Kontakt:
Osiedle Jagiellonów 1,
87-600 Lipno, kujawsko-pomorskie
50 501 86 80
http://www.medicaltransport.eu
© www.scoolakcja.pl.