usługi transportowe

Wywóz gruzu Poznań
Nasza firma wynajmuje w Poznaniu kontenery na odpady budowlane. Oferujemy solidne pojemniki o objętości wynoszącej od 1,7m3 aż do 14m3. Dodatkowo można u nas zamówić wywóz gruzu. Współpracę podejmujemy z przedsiębiorstwami remontowymi oraz z osobami prywatnymi. Szczegółowych informacji należy szukać na naszej oficjalnej stronie internetowej.
GorylGruz
Kontakt:
Krańcowa 119,
62-081 Przeźmierowo k. Poznania, wielkopolskie
51 404 19 59
http://www.gruzpoznan.pl
Holowanie Łódź
Naszą specjalnością jest pomoc drogowa, oferowana Klientom mającym problemy ze swoim pojazdem w trakcie podróży. Działamy kompleksowo, będąc w stanie zaradzić na każdy problem - dostarczymy paliwo, wyeliminujemy usterkę, a w przypadku braku takiej możliwości zapewnimy również holowanie pojazdu na terenie Łodzi. Zapraszamy.
Kapitan Laweta
Kontakt:
Lublinek 24,
93-469 Łódź, łódzkie
69 062 24 90
http://kapitan-laweta.pl
Przewozy do Niemiec
Firma Complex wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów proponuje kompleksowe usługi transportowe. Nasi doświadczeni pracownicy i nowoczesne busy z pewnością pomogą w realizacji podróży do Niemiec czy Holandii i innych zagranicznych krajów. Nasza flota w której skład wchodzą nowe, klimatyzowane pojazdy to gwarancja wygodnej i bezpiecznej podróży na zachód.
FHUP Complex
Kontakt:
Al.Jana Pawła II,
64-920 Piła, wielkopolskie
60 648 84 40
http://www.pila-transport.pl
Usługa transportu międzynarodowego
Nasza firma zajmuje się transportem międzynarodowym, dostarczając towary o różnych gabarytach we wskazane przez klientów miejsca. Dzięki posiadaniu doskonałej jakości pojazdów, umożliwiamy państwu zabezpieczenie swoich paczek, a także sprawne dowiezienie ich na miejsce. Realizujemy również zlecenia w Polsce.
Wamako Sp. z o.o.
Kontakt:
Gdańska 27K,
83-034 Trąbki Wielkie, pomorskie
58 692 80 81
http://www.wamako.pl
Narzędzia warsztat
Potrzebujesz odpowiedniego sprzętu do naprawy samochodu? W naszym sklepie znajdziesz niezbędne narzędzia warsztatowe zarówno do profesjonalnego, jak i domowego użytku. W asortymencie posiadamy miski magnetyczne, klucze do świec, szczypce, kombinerki, chwytaki, obcinaki, pistolety do sprężonego powietrza i więcej.
P.P.H.U. Tomas
Kontakt:
Rybnicka 25,
43-190 Mikołów, śląskie
32 226 00 20
http://tomas-tuning.com
Bus do Hamburga
Zabieramy podróżnych do największych miast w Niemczech i Holandii, jak i w popularne rejony pracy sezonowej. Bus do Hamburga z Czarter Lwówek Śląski odjeżdża z Polski trzy razy w tygodniu i zawozi Klientów pod wskazany przez nich adres. Z naszych usług mogą korzystać osoby indywidualne oraz zorganizowane grupy.
Transport Pasażerski Wanda Kiewra
Kontakt:
Krzywa 11,
59-600 Lwówek Śląski, dolnośląskie
75 782 39 38
http://www.przewozy-do-niemiec.info
Wózki podnośnikowe
Szanowny Kliencie! Przedstawiamy Tobie najlepszą ofertę wózków podnośnikowych, które charakteryzuje funkcjonalność, solidność konstrukcji oraz precyzja w działaniach. Nasze wózki podnośnikowe są wydajne, nawet podczas długotrwałej pracy. Zdecyduj się na nie już dziś, ponieważ są dostępne w naprawdę korzystnej ofercie. Nie trać czasu, tylko skontaktuj się z nami właśnie teraz. Zapraszamy!
Prywatny transport medyczny
Jeśli opiekujesz się osobą chorą, którą trzeba przewieźć do innej lecznicy, warto abyś skontaktował się z firmą E.U.R.O. Med z Lipna, która oferuje transport sanitarny na atrakcyjnych warunkach. Posiadamy nowoczesne karetki z pełnym wyposażeniem medycznym. Oferujemy obsługę doświadczonych zespołów ratowniczych.
EURO MED Maciej Mrozowski
Kontakt:
Osiedle Jagiellonów 1,
87-600 Lipno, kujawsko-pomorskie
50 501 86 80
http://www.medicaltransport.eu
© www.scoolakcja.pl.