agroturystyka i wypoczynek

wynajem jachtów mazury
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszej firmy obejmującej wynajem jachtów. Mazury to kraina odwiedzana co roku przez tysiące turystów w całej Polski, którzy docenili piękno przyrody, a także atmosferę, jaką posiada to miejsce na mapie Polski. Znaczącym powodem jest możliwość żeglowania po dużych, czystych jeziorach. Nasza firma oferuje wynajem jachtów, co zapewni Tobie i Twojej rodzinie niezapomniane wakacje. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.
PPHU DALPOL Palion Tomasz
Kontakt:
Har­cer­ska 20,
41-103 Sie­mia­no­wice Śląskie, śląskie
50 650 67 04
http://www.czartery.dalpolyacht.pl
hotel centrum Kraków
Szukasz hotelu w Krakowie? Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie oferty? Przyznajemy, trudno znaleźć idealny hotel. Kraków posiadają sporą ilość hoteli, ale my zdecydowanie polecamy QUBUS HOTEL Kraków. Jest to klimatyzowany hotel o najwyższym standardzie i doskonałej restauracji. Zapraszam do przyjrzenia się bliżej całej naszej ofercie.
Qubus Hotel Kraków
Kontakt:
Nadwiślańska 6 ,
30-527 Kraków , małopolskie
12 374 51 79
http://www.qubushotel.com
Weekend dla dwojga
Hotel Kiston to przepięknie położony hotel nad morzem. Udostępniamy gościom nasz ośrodek SPA oraz kryty basen, jacuzzi i saunę. Ponadto oferujemy przepyszne dania kuchni polskiej oraz potrawy z owocami morza i rybami w naszej restauracji. Jest to idealne miejsce na spędzenie romantycznego weekendu dla dwojga.
Hotel Kiston
Kontakt:
Kistowo 26,
83-320 Sulęczyno, pomorskie
60 730 05 00
http://www.hotelkiston.pl
Wieczór kawalerski i panieński
Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty hotelu Borowiecki, która umożliwia organizację różnego rodzaju imprez, np. wieczór kawalerski lub panieński. Łódź to miejscowość z charakterem, którego atmosfera sprzyja szalonym imprezom do rana. Z nami z pewnością spędzisz czas z rozrywką na najwyższym poziomie. Polecamy!
Hotel Borowiecki
Kontakt:
Kasprzaka 7/9,
91-078 Łódź, łódzkie
42 288 01 00
http://hotelborowiecki.pl
Przyczepki rowerowe
Dobrze skonstruowana przyczepka rowerowa pozwala na bezpieczny transport dzieci. Zapewnia im to nie tylko komfort jazdy, ale także wiele frajdy z takiej możliwości przemieszczania się. Instalując ten produkt w swoim pojeździe możesz liczyć na to, że jazda na nim przyniesie Twoim pociechom jeszcze więcej powodów do zadowolenia.
Junicar Jarosław Kominek
Kontakt:
B. Prusa 14a,
05-430 Celestynów, mazowieckie
50 435 01 23
http://www.gotravels.pl
Wisła noclegi tanie
Najlepszym miejscem na spędzenie wakacji jest Wisła! Noclegi, które proponujemy w tej malowniczej okolicy, to wyjątkowe rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Proponujemy najlepsze apartamenty, pokoje w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej oferty - zapraszamy do kontaktu.
ApartView Sp. z o.o.
Kontakt:
Bukowa 17,
43-460 Wisła, śląskie
51 907 50 26
http://apartview.pl
Wczasy odchudzające w górach
Zielona Róża to miejsce, gdzie prowadzone są skuteczne, w ciekawej formie wczasy odchudzające w górach, jakie są połączeniem turnusu, gdzie możecie pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także cieszyć się licznymi urokami naszej miejscowości. Pod okiem naszych specjalistów w szybki sposób uzyskacie pożądane efekty.
Zielona Róża Anna Spiesz
Kontakt:
Wiejska 15,
57-411 Wambierzyce, dolnośląskie
66 800 97 33
http://www.zielonaroza.com.pl
© www.scoolakcja.pl.