agroturystyka i wypoczynek

hotel centrum Kraków
Szukasz hotelu w Krakowie? Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie oferty? Przyznajemy, trudno znaleźć idealny hotel. Kraków posiadają sporą ilość hoteli, ale my zdecydowanie polecamy QUBUS HOTEL Kraków. Jest to klimatyzowany hotel o najwyższym standardzie i doskonałej restauracji. Zapraszam do przyjrzenia się bliżej całej naszej ofercie.
Qubus Hotel Gdańsk
Kontakt:
Nadwiślańska 6,
30-527 Kraków, małopolskie
12 374 51 79
http://www.qubushotel.com
Weekend dla dwojga
Hotel Kiston to przepięknie położony hotel nad morzem. Udostępniamy gościom nasz ośrodek SPA oraz kryty basen, jacuzzi i saunę. Ponadto oferujemy przepyszne dania kuchni polskiej oraz potrawy z owocami morza i rybami w naszej restauracji. Jest to idealne miejsce na spędzenie romantycznego weekendu dla dwojga.
Hotel Kiston
Kontakt:
Kistowo 26,
83-320 Sulęczyno, pomorskie
60 730 05 00
http://www.hotelkiston.pl
Wieczór kawalerski i panieński
Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty hotelu Borowiecki, która umożliwia organizację różnego rodzaju imprez, np. wieczór kawalerski lub panieński. Łódź to miejscowość z charakterem, którego atmosfera sprzyja szalonym imprezom do rana. Z nami z pewnością spędzisz czas z rozrywką na najwyższym poziomie. Polecamy!
Hotel Borowiecki
Kontakt:
Kasprzaka 7/9,
91-078 Łódź, łódzkie
42 288 01 00
http://hotelborowiecki.pl
Przyczepki rowerowe
Dobrze skonstruowana przyczepka rowerowa pozwala na bezpieczny transport dzieci. Zapewnia im to nie tylko komfort jazdy, ale także wiele frajdy z takiej możliwości przemieszczania się. Instalując ten produkt w swoim pojeździe możesz liczyć na to, że jazda na nim przyniesie Twoim pociechom jeszcze więcej powodów do zadowolenia.
Junicar Jarosław Kominek
Kontakt:
B. Prusa 14a,
05-430 Celestynów, mazowieckie
50 435 01 23
http://www.gotravels.pl
Wakacje odchudzające
Zielona Róża to miejsce, gdzie prowadzone są skuteczne, w ciekawej formie wczasy odchudzające w górach, jakie są połączeniem turnusu, gdzie możecie pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także cieszyć się licznymi urokami naszej miejscowości. Pod okiem naszych specjalistów w szybki sposób uzyskacie pożądane efekty.
Zielona Róża Anna Spiesz
Kontakt:
Wiejska 15,
57-411 Wambierzyce, dolnośląskie
66 800 97 33
http://www.zielonaroza.com.pl
zwiedzanie Kraków
Jako doświadczone biuro podróży w Krakowie mamy do zaoferowania oryginalne i niezwykle konkurencyjne oferty na wakacje - zwiedzanie z przewodnikiem po Krakowie. Jeżeli poszukujesz właśnie takich okazji to odwiedź nas koniecznie! Jeżeli poszukujesz specjalnej, taniej i atrakcyjnej, oferty wakacyjnej to z pewnością się nie zawiedziesz. Szczegółowy opis naszej działalności umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.
Centrum Podróży Marimpex Travel
Kontakt:
Karmelicka 32,
31-128 Kraków, małopolskie
12 292 05 13
http://dokrakowa.com.pl
© www.scoolakcja.pl.