agroturystyka i wypoczynek

Weekend dla dwojga
Hotel Kiston to przepięknie położony hotel nad morzem. Udostępniamy gościom nasz ośrodek SPA oraz kryty basen, jacuzzi i saunę. Ponadto oferujemy przepyszne dania kuchni polskiej oraz potrawy z owocami morza i rybami w naszej restauracji. Jest to idealne miejsce na spędzenie romantycznego weekendu dla dwojga.
Hotel Kiston
Kontakt:
Kistowo 26,
83-320 Sulęczyno, pomorskie
60 730 05 00
http://www.hotelkiston.pl
Wieczór kawalerski i panieński
Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty hotelu Borowiecki, która umożliwia organizację różnego rodzaju imprez, np. wieczór kawalerski lub panieński. Łódź to miejscowość z charakterem, którego atmosfera sprzyja szalonym imprezom do rana. Z nami z pewnością spędzisz czas z rozrywką na najwyższym poziomie. Polecamy!
Hotel Borowiecki
Kontakt:
Kasprzaka 7/9,
91-078 Łódź, łódzkie
42 288 01 00
http://hotelborowiecki.pl
Przyczepki rowerowe
Dobrze skonstruowana przyczepka rowerowa pozwala na bezpieczny transport dzieci. Zapewnia im to nie tylko komfort jazdy, ale także wiele frajdy z takiej możliwości przemieszczania się. Instalując ten produkt w swoim pojeździe możesz liczyć na to, że jazda na nim przyniesie Twoim pociechom jeszcze więcej powodów do zadowolenia.
Junicar Jarosław Kominek
Kontakt:
B. Prusa 14a,
05-430 Celestynów, mazowieckie
50 435 01 23
http://www.gotravels.pl
Wakacje odchudzające
Zielona Róża to miejsce, gdzie prowadzone są skuteczne, w ciekawej formie wczasy odchudzające w górach, jakie są połączeniem turnusu, gdzie możecie pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także cieszyć się licznymi urokami naszej miejscowości. Pod okiem naszych specjalistów w szybki sposób uzyskacie pożądane efekty.
Zielona Róża Anna Spiesz
Kontakt:
Wiejska 15,
57-411 Wambierzyce, dolnośląskie
66 800 97 33
http://www.zielonaroza.com.pl
© www.scoolakcja.pl.