reklama i marketing

Namioty reklamowe
Naszym celem jest skuteczne wypromowanie Twojej marki. Idealnym do tego narzędziem wydają się namioty reklamowe. Firma Vito tworzy te produkty w wariancie rozciąganym oraz rurkowym. Poza tym oferujemy parasole handlowe, flagi, maszty, stojaki na ulotki oraz wiele innych konstrukcji. Sprawdź nas już teraz!
VITO Namioty
Kontakt:
Żuki 50A,
62-700 Turek, wielkopolskie
63 289 94 49
http://www.vitonamioty.pl
oferta toreb ekologicznych na http://www.bag-design.pl/
W ramach oferowanych przez nas rozwiązań znajdziecie te, dzięki którym możliwe jest stworzenie nienachalnych, subtelnych firm promocyjnych. Wykonywane przez nas torby ekologiczne sprawdzają się jako siatki za zakupy, z jakich na co dzień korzystają Wasi klienci. Możliwe jest zamieszczanie na nich logo firmy.
Bag Design
Kontakt:
Łąkowa 10,
05-805 Otrębusy, mazowieckie
22 758 52 51
http://www.bag-design.pl
Wyświetlacz led
Doskonałym narzędziem, które pozwoli Państwu na promocję swojej marki jest wyświetlacz LED. To produkt doskonałej jakości, który z łatwością przyciągnie uwagę Państwa klientów. Każdy nasz ekran dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta - może być wyłącznie tekstowy lub graficzny, a także tekstowo-graficzny. Polecamy!
LedTechnology Sp. z o.o. sp. k.
Kontakt:
Połczyńska 10c,
78-200 Białogard, zachodniopomorskie
94 307 04 54
http://www.ledtechnology.pl
Filmy instruktażowe produkcja
Coraz więcej osób nie czyta w całości treści znajdujących się na stronach internetowych. Bardzo podobnie jest z instrukcjami. Zazwyczaj zerkamy tylko na początek i koniec i nic z tego nie rozumiemy. Przyszłością są filmy instruktażowe. Nasza firma zajmuje się ich produkcją, to ogromne udogodnienie dla klientów, którzy zamiast czytać mogą zobaczyć, jak coś należy wykonać.
BeeProduction
Kontakt:
Chmielna 73,
00-801 Warszawa, mazowieckie
50 427 29 92
http://beeproduction.pl
Dyplom na pasowanie przedszkolaka
Nasza oferta przygotowana została z myślą o najmłodszych. Ilustrowany pięknymi, kolorowymi grafikami dyplom na pasowanie dla przedszkolaka będzie idealną pamiątką. W sprzedaży dostępne są różne formaty, wykonane na grubym papierze. Polecamy również birety dla dzieci w komplecie z chwostem oraz gumką.
Biały Atrament Radosław Milewski
Kontakt:
Aluzyjna 21F/810,
03-148 Warszawa, mazowieckie
60 809 87 11
http://bialyatrament.pl
Agencja public relations Warszawa
O sukcesie Twojej firmy przesądzić może wiele czynników, takich jak dobranie odpowiedniej strategii reklamowej. Nasza, mieszcząca się w Warszawie, agencja public relations pozwoli Ci zbudować odpowiedni wizerunek firmy i dotrzeć do klientów. Zajmujemy się ochroną reputacji firmy, zwiększaniem jej wartości i wspieramy w osiąganiu celów biznesowych.
Studio Wiedzy Sp. z o.o.
Kontakt:
Senatorska 2,
00-075 Warszawa, mazowieckie
79 511 58 85
http://agencjagrow.pl
systemy wystawiennicze na zamówienie
Nasza firma specjalizuje się w produkcji stoisk targowych, bannerów, ścianek i trybunek prezentacyjnych oraz innych, powiązanych artykułów. Proponowane przez nas indywidualne systemy wystawiennicze na zamówienie oraz stojaki multimedialne pomogą użytkownikowi zachęcić potencjanlych klientów oraz inwestorów podczas różnorodnych targów i pokazów.
Display System
Kontakt:
Austriacka 6,
64-100 Leszno, wielkopolskie
65 529 20 30
http://display.com.pl
Literki chromowane
Domena naszej firmy jest dostarczanie znakomitej jakości akcesoriów stanowiących dekorację różnego rodzaju wnętrz. Oferta przedsiębiorstwa to między innymi literki chromowane. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą się znakomicie prezentować nawet przez wiele lat użytkowania.
ELEFANT Litery z metalu
Kontakt:
Wagonowa 34,
53-609 Wrocław, dolnośląskie
60 174 81 69
http://literyzmetalu.pl
Penetracja rynku
Zajmujemy się ustalaniem strategii marketingowych dla klientów, którzy chcą osiągnąć cele sprzedażowe i zwiększać zyski swojej firmy. Jedną z nich jest penetracja rynku, gdzie kluczowe jest zatrzymanie obecnych klientów i pozyskanie nowych. Wzmacniamy pozycję danej marki, odpowiednio dobierając kanały promocji oraz dystrybucji.
ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.
Kontakt:
pl. Stanisława Małachowskiego 2,
00-066 Warszawa, mazowieckie
22 416 96 96
http://www.asmsalesforce.pl
Torby cateringowe
Nasza oferta skierowana jest do barów sushi, restauracji, sieciówek z jedzeniem typu fast-food oraz innych punktów gastronomicznych. Proponujemy klientom biznesowym papierowe torby cateringowe. Są to ekologiczne produkty, które, z uwagi na solidne dno, świetnie się nadają do wydawania jedzenia na wynos.
Silesiapak
Kontakt:
Blachnickiego 9,
40-175 Katowice, śląskie
79 027 50 53
http://torbyzlogo.pl
Oklejanie witryn Poznań
Zajmujemy się ekspozycją reklam na szybach. Większość naszych zadań to oklejanie witryn. Poznań, to miasto w którym świadczymy nasze usługi. Wykonujemy projekty, dobieramy kolorystykę i oferujemy usługę zamieszczenia reklamy na oknach i szybach. Nasze grafiki sprawdzają się w przestrzeniach biurowych.
Studio Grafin
Kontakt:
Hallera 6-8,
60-104 Poznań, wielkopolskie
61 287 69 07
http://www.grafin.pl
Ksero Wrocław
Zapraszamy serdecznie do drukarni oraz ksero - WRODRUK. Wrocław to duże miasto, w którym uczy się wielu studentów, dlatego usługi kopiowania są bardzo pożądane. Zapraszamy do naszego punktu, gdzie wykonujemy również druk cyfrowy, wizytówki oraz laminowanie. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej.
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „WRODRUK”
Kontakt:
Zachodnia 20/1P,
53-644 Wrocław, dolnośląskie
50 499 35 91
http://wrodruk.pl
© www.scoolakcja.pl.