kursy językowe

Goethe.szczecin.pl
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych, którym potrzebne są najlepsze i najbardziej skuteczne kursy. Niemiecki stanowi język obcy, w którym się specjalizujemy. Zapewniamy Wam wykorzystanie najbardziej sprawdzonych metod do przekazywania wiedzy naszym uczniom. Sprawdź ofertę naszego centrum egzaminacyjnego.
Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut InBIT
Kontakt:
Adama Mickiewicza 47,
70-385 Szczecin, zachodniopomorskie
91 423 97 90
http://www.goethe.szczecin.pl
http://kowalska.com.pl
Posiadanie własne, prężnie funkcjonującej firmy pozostaje kwestią niewątpliwie godną podziwu. Jeśli zatem w swoich najbliższych planach macie Państwo zamiar dokonać ekspansji rynków zagranicznych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły językowej Specialize your English. Gwarantujemy spektakularne efekty.
Monika Kowalska Specialize your English
Kontakt:
Niepodległości 767/2,
81-841 Sopot, pomorskie
50 005 22 11
http://kowalska.com.pl
Nawierzchnie na place zabaw
Chcielibyśmy zaoferować Państwu najwyższej jakości nawierzchnie na place zabaw. Nasze wyroby posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty i gwarantują całkowite bezpieczeństwo korzystających z nich dzieci. Wszystkie produkty staramy się oferować w jak najbardziej przystępnych cenach. Zapraszamy!
Educarium spółka z o.o.
Kontakt:
Grunwaldzka 207,
85-451 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
52 320 06 40
http://educarium-placezabaw.com.pl
Puzzle dla dzieci
Nauka i zabawa w jednym to najlepsze połączenie dla naszych pociech. W tym katalogu znajdziesz puzzle dla dzieci składające się z wielu elementów, ogromnej palety barw i przede wszystkim ulubionych bohaterów z kreskówek. To frajda również dla rodziców i wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnego popołudnia.
Dzieciaczkowo.pl
Kontakt:
Szeligowska 53/104,
01-320 Warszawa, mazowieckie
51 211 45 31
http://dzieciaczkowo.pl
Logopedia Kraków
Świadczymy pomoc dzieciom, które zmagają się z zaburzeniami w sferze emocjonalnej, percepcyjnej lub innej. Logopedia to jedna z dziedzin, jaką zajmiemy się w Krakowie, gdzie znajduje się nasza poradnia psychologiczno-pedagogiczna. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo i podać wszystkie informacje na temat przypadku.
MARIA PORĘBSKA NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Kontakt:
Filarecka 17/2,
31-156 Kraków, małopolskie
66 192 21 57
http://www.nppk-engram.pl
Przedszkole dla dzieci autystycznych
Prointegris to nowoczesne przedszkole dla dzieci autystycznych, w którym możecie Państwo podjąć pierwsze kroki w kierunku diagnozy autyzmu u Waszego dziecka. Jeśli niepokoi Was zachowanie pociechy wskazujące na przesadnym skupianiu się na jednej czynności, opóźnione reakcje na ruch czy słowa, napady agresji i brak umiejętności odczytywania emocji, zgłoście się.
Centrum Terapii i Rozwoju Pro-Integris Anna Mahlik-Urbanek
Kontakt:
Jana Ostroroga 4a,
85-349 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
53 040 68 72
http://prointegris.pl
zabawki sensoryczne na roczek
Zabawki sensoryczne na roczek to doskonały sposób na stymulowanie zmysłów dziecka i rozwijanie jego umiejętności poznawczych. Dzięki różnorodnym teksturom, kolorom i dźwiękom, maluchy mogą eksplorować świat wokół siebie, rozwijając zdolności poznawcze i motoryczne. Zabawki te są również doskonałą formą zabawy i relaksu dla dziecka, pozwalając mu rozwijać się w bezpiecznym i przyjemnym środowisku.
Dominika Akinyi
Kontakt:
Kościuszki 33/10,
62-500 Konin, wielkopolskie
66 539 46 37
http://www.ameloveart.pl
przedszkole publiczne Kraków
Wyjątkowością w świecie edukacji dziecięcej jest przedszkole publiczne w Krakowie. Dostarczamy najwyższej jakości usługi opiekuńczo-wychowawcze, zgodne z najnowszymi standardami. Niewielkie grupy zapewniają większą interakcję i indywidualne podejście do każdego dziecka. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą!
Przedszkole Kropelka sp. z. o. o
Kontakt:
Majora Mieczysława Słabego 18,
30-394 Kraków, małopolskie
51 746 44 85
http://przedszkolekropelka.pl
pożegnanie ósmoklasistów scenariusz
W naszym sklepie, oprócz materiałów dydaktycznych dla nauczycieli języka polskiego, dostępne są też materiały przygotowujące do zakończenia roku szkolnego. Są to pamiątkowe świadectwa dla rodziców i uczniów, dyplomy, listy od wychowawcy, gry przedwakacyjne oraz "Pożegnanie ósmoklasistów" - scenariusz przedstawienia.
BiGplast Bartosz Gawerek
Kontakt:
Wyszyńskiego 7/21/46,
05-220 Zielonka, mazowieckie
69 241 70 86
http://drukasy.pl
Hurtownia zabawek online
Zabawki dla dzieci to bardzo ważna kategoria produktów, która ma ogromny wpływ na rozwój maluchów. Dobre zabawki nie tylko zapewniają rozrywkę, ale również pozytywnie wpływają na kreatywność, umiejętności manualne i społeczne dziecka. Dlatego tak ważne jest wybieranie zabawek, które są bezpieczne, trwałe i dostosowane do wieku dziecka. W dzisiejszych czasach zdecydowanie najwygodniejszym sposobem na zakupy zabawek jest hurtownia zabawek online.
Leno
Kontakt:
Czapliniecka 146D,
97-400 Bełchatów, łódzkie
60 195 00 51
http://www.urwiskowo.pl
Akcesoria do karmienia niemowląt
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w której znajdziesz najwyższej jakości akcesoria do karmienia niemowląt. Są to między innymi silikonowe śliniaki, zaawansowane wagi elektroniczne oraz gryzaki dla dzieci. Posiadamy artykuły, które ułatwią ciężką pracę każdej mamy, pozostawiając Ci więcej czasu na codzienne przyjemności.
KIKI Wszystko dla Dzieci
Kontakt:
Tarnowska 33,
33-300 Nowy Sącz, małopolskie
79 612 04 44
http://www.sklepkiki.pl
stół edukacyjny
Na tej stronie rodzice znajdą wszystkie niezbędne rzeczy, które mogą pomóc w codziennym rozwoju ich pociech. W ofercie widnieje m.in. stół edukacyjny, który wpłynie na zdolności poznawcze, koordynację ruchową, słuchową i wzrokową najmłodszych. To idealny mebel zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.
Euro Logistics Julia Kalinowska
Kontakt:
Niepodleglości 46/3,
64-920 Piła, wielkopolskie
51 558 80 75
http://www.zabawki-malucha.pl
Transport zwłok
Jesteśmy doskonale przygotowani do profesjonalnego przyjęcia i przewozu ciała zmarłego do wybranego przez bliskich miejsca pochówku. Używane przez nasz zakład samochody zapewniają godny i sprawny transport zwłok w Polsce i za granicą. Zakład pogrzebowy Calvaria powstał w Warszawie ponad 15 lat temu i oprócz przewozu zmarłych oferuje kompleksową obsługę pogrzebu oraz przygotowanie sali pożegnań.
Zakład Pogrzebowy „Calvaria”
Kontakt:
Grójecka 105,
02-101 Warszawa, mazowieckie
50 157 00 11
http://www.calvaria.pl
Sandały dziewczęce
Zapraszamy do sklepu internetowego - przestrzeni, gdzie fantazja spotyka komfort! Nasze sandały dziewczęce to symbole wyobraźni i swobody. Wykonywane są z największą dbałością o detale, a ich designerski wygląd sprawia, że każda mała księżniczka poczuje się wyjątkowo. Gwarantujemy unikalne wzory i wysoką jakość materiałów.
Sklep Dorotka
Kontakt:
12 Marca 199,
84-200 Wejherowo, pomorskie
79 334 37 00
http://www.sklepdorotka.pl
darmowa szkoła policealna
Czy wiesz, że istnieją darmowe szkoły policealne, które oferują szeroką gamę kierunków kształcenia? W Polsce wiele placówek edukacyjnych daje możliwość zdobycia wykształcenia na poziomie policealnym bez konieczności ponoszenia kosztów czesnego. Dzięki temu każdy, kto ukończył szkołę średnią, może kontynuować naukę w wybranej specjalności, nie martwiąc się o finanse. Szkoły policealne to doskonała alternatywa dla osób, które chcą szybko zdobyć kwalifikacje zawodowe i rozpocząć pracę.
TEB Edukacja sp. z o.o.
Kontakt:
Pastelowa 16,
60-198 Poznań, wielkopolskie
57 133 57 19
http://teb.pl
Nauka angielskiego biznesowego
Nasza firma to doskonała propozycja dla Ciebie! Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem z zakresu nauka angielskiego biznesowego dedykowanym szczególnie dla biznesu. Nasza metoda nauczania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala na efektywne przyswojenie wiedzy i umiejętności. Oferujemy elastyczne terminy i możliwość zdalnej. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak łatwo i przyjemnie może być zdobycie nowych kompetencji językowych!
Creative License
Kontakt:
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47/120,
03-982 Warszawa, mazowieckie
69 500 30 55
http://creativelicense.pl
Place zabaw ogrodowe
Szukasz profesjonalnej firmy, która stworzy twoim dzieciom niezapomniane miejsce do odkrywania świata i siebie? Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu unikalnych i bezpiecznych place zabaw ogrodowych. Każda realizacja to połączenie najwyższej jakości materiałów, ciekawych rozwiązań i dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych, przedsiębiorstw, a także instytucji publicznych.
Auto Kids
Kontakt:
Ogórkowa 78,
04-998 Warszawa, mazowieckie
51 229 50 56
http://auto-kids.pl
© www.scoolakcja.pl.