kursy językowe

http://www.casadeespana.pl - Hiszpański Wrocław
Szkoła Casa de España znajdująca się we Wrocławiu skupia się wyłącznie na jednym języku. Uczą u nas młodzi, sympatyczni i doświadczeni native speakerzy, którzy nie tylko wprowadzają w świat języka, ale również kultury i obyczajów. U nas szybko nauczysz się mówić! Przekonaj się sam, zajmij miejsce w Casa de España!
Centrum Języka Hiszpańskiego CASA DE ESPANA
Kontakt:
Rynek 36/37,
50-102 Wrocław, dolnośląskie
71 343 50 40
http://www.casadeespana.pl
Kursy angielskiego
Podstawowo umiejętnością, której od potencjalnych pracowników wymaga dzisiaj szeroko rozumiany rynek pracy jest znajomość języka obcego. Niezależnie od tego, czy jest to hiszpański, francuski, niemiecki - powinien być opanowany co najmniej w stopniu komunikatywnym. Dlatego też Stairway z siedzibą w Krakowie oferuje profesjonalne kursy języka angielskiego - dla początkujących i zaawansowanych.
The Stairway School of English
Kontakt:
Dunajewskiego 6,
31-333 Kraków, małopolskie
12 422 18 36
http://www.stairway.com.pl
Szachy Białystok
Z nami nauka języka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego to przyjemność. Jesteśmy szkołą językową z wieloletnim doświadczeniem, w której pracują uznani specjaliści. Każdy język może być prosty jeśli uczysz się z najlepszymi lektorami. Nasza oferta obejmuje także kursy szachów dla dzieci. Sprawdź nasze wszystkie kursy i zapisz swoje dziecko już dziś do Centrum Nauki Ignatki.
Centrum Nauki Ignatki
Kontakt:
Leśna 1A Ignatki-Osiedle,
16-001 Kleosin, podlaskie
53 483 24 44
http://ignatki.pl
Goethe.szczecin.pl
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych, którym potrzebne są najlepsze i najbardziej skuteczne kursy. Niemiecki stanowi język obcy, w którym się specjalizujemy. Zapewniamy Wam wykorzystanie najbardziej sprawdzonych metod do przekazywania wiedzy naszym uczniom. Sprawdź ofertę naszego centrum egzaminacyjnego.
Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut InBIT
Kontakt:
Adama Mickiewicza 47,
70-385 Szczecin, zachodniopomorskie
91 423 97 90
http://www.goethe.szczecin.pl
http://kowalska.com.pl
Posiadanie własne, prężnie funkcjonującej firmy pozostaje kwestią niewątpliwie godną podziwu. Jeśli zatem w swoich najbliższych planach macie Państwo zamiar dokonać ekspansji rynków zagranicznych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły językowej Specialize your English. Gwarantujemy spektakularne efekty.
Monika Kowalska Specialize your English
Kontakt:
Lęborska 3b,
80-386 Gdańsk, pomorskie
50 005 22 11
http://kowalska.com.pl
Skuteczne kursy językowe
Proponujemy Państwu skuteczne kursy językowe - Dedalus English. Wrocław jest miastem ludzi ambitnych, dla których język obcy i jego opanowanie staje się największym priorytetem. Pomaga to nie tylko zwiększyć swój profesjonalizm w pracy, ale również poprawić oceny w szkole, czy poczuć się pewniej na zagranicznej wycieczce.
DEDALUS ENGLISH Szkoła Języka Angielskiego
Kontakt:
Ruska 46A / III piętro,
50-079 Wrocław, dolnośląskie
50 456 82 67
http://www.dedalusenglish.pl
Szkolenia językowe dla firm Warszawa
Stosujemy niezwykle skuteczne metody nauki, które w połączeniu z nowoczesnymi materiałami dydaktycznymi dają niesamowite rezultaty. Szkolenia językowe dla firm w Warszawie, prowadzone przez Advantage to najlepszy wybór. Proponujemy naukę za pomocą technik, wspomagających zapamiętywanie, takich jak np. fiszki. Dla naszych uczniów przygotowaliśmy aplikację mobilną, która pozwoli na naukę w każdej chwili, niezależnie od miejsca w którym się znajdują.
Advantage
Kontakt:
Zygmunta Słomińskiego 7 lok. 53,
00-195 Warszawa, mazowieckie
22 412 00 01
http://advantage.edu.pl
Kursy językowe dla firm
Szkoła językowa Ability Warszawa oferuje lekcje języka angielskiego biznesowego takżę w formie szkoleń dla firm. Szkoła języków obcych urządza kursy dla młodzieży oraz kursy wyjazdowe. Kurs języka angielskiego Warszawa - zapraszamy do naszej siedziby - Warszawa 00-697, Al. Jerozolimskie 49/3. Serdecznie zachęcamy do współpracy.
AES & Partners sp. z o.o.
Kontakt:
ul. Czapli 19A,
02-781 Warszawa, Mazowieckie
88 434 03 35
http://www.ability.com.pl
Język angielski
Skuteczność, wysoka jakość kształcenia i realne umiejętności są tym, co krakowska szkoła językowa Leader School jest w stanie zaoferować swoim Kursantom. Dzięki połączeniu najnowszych metod nauczania i doświadczonej kadry jesteśmy w stanie zapewnić o szybkich i realnych rezultatach, które znajdą odzwierciedlenie w wynikach egzaminów i certyfikatów.
Leader School Kraków Bieńczyce
Kontakt:
Urbanowicza 10a,
31-802 Kraków, małopolskie
60 687 09 90
http://krakow.leaderschool.pl
Angielski dla dzieci
Znajomość języków obcych jest obecnie niezbędna w każdej dziedzinie życia, zarówno na rynku pracy, jak i w codziennym funkcjonowaniu. Warto zadbać o naukę od najmłodszych lat. Oferujemy profesjonalne kursy angielskiego dla dzieci, różnorodne pakiety zajęć, między innymi w grupach standard, komfort czy weekendowych.
CENTRUM Języków Obcych EFFEKT
Kontakt:
ul. Piłsudskiego 22/4,
70-462 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
91 852 37 32
http://www.effekt-szczecin.pl
Szkoła językowa Olsztyn
Decydując się na naukę u nas zyskujesz gwarancji, że cały program oraz wszystkie towarzyszące mu czynności będą dopasowane do Twoich indywidualnych uwarunkowań i potrzeb. Leader School zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów, którzy przygotują dla Ciebie program stawiający na rozwój osobisty i zawodowy.
Leader School
Kontakt:
Grunwaldzka 18a,
10-124 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
89 307 00 02
http://olsztyn.leaderschool.pl
http://bellbydgoszcz.pl - Szkoła językowa Bydgoszcz
Jeżeli szukasz dobrej i niedrogiej szkoły językowej w Bydgoszczy, zachęcamy do sprawdzenia BELLbydgoszcz. Zajmujemy się angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim, przekazując zasady gramatyczne i słownictwo za pomocą nowoczesnych metod, pozwalających na sprawne przyswojenie sobie całego materiału. Oferujemy niskie ceny.
BELLbydgoszcz Szkoła Języków Obcych Katarzyna Kilińska-Gacka
Kontakt:
Gdańska 139,
85-022 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
52 321 20 66
http://bellbydgoszcz.pl
Angielski Poznań
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie przygotowywane przez naszych doświadczonych pedagogów zajęcia, podczas których szkolony jest angielski. Poznań stanowi lokalizację naszej siedziby. Dzięki nam możliwe jest doskonalenie językowych umiejętności najbardziej skutecznymi metodami.
Leader School
Kontakt:
Przełajowa 2,
61-622 Poznań, wielkopolskie
60 098 60 86
http://poznan.leaderschool.pl
olymp-wroclaw.pl
Olymp Wrocław to profesjonalna szkoła angielskiego we Wrocławiu. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani naszą propozycją, gdyż jest ona nastawiona przede wszystkim na efekty i satysfakcję naszych Klientów. Z pewnością znajdą Państwo tutaj doskonałe warunki do nauki. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Szkoła językowa Olymp
Kontakt:
Powstańców Śląskich 112/114,
53-333 Wrocław, Dolnośląskie
71 360 42 53
http://www.olymp-wroclaw.pl
Szkoła językowa Mobile Lingua
Najlepsza szkoła językowa Mobile Lingua zaprasza do współpracy! U nas nauczysz się angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego - w zadowalającym Cię stopniu. Proponujemy zawsze sprawdzone metody nauczania teoretycznego oraz praktycznego. Zapraszamy wszystkich ambitnych ludzi do skorzystania z naszej oferty!
Mobile Lingua
Kontakt:
ul. Szczecin,
70-783 Rydla 48/51, woj. zachodniopomorskie
53 444 49 94
http://mobilelingua.com.pl
Szkoła językowa Łódź
Przedstawiamy niezwykle atrakcyjną ofertę na kursy językowe. Łódź to miasto, w którym mieści się nasze centrum języków obcych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która korzystając z nowoczesnych środków jest w stanie skutecznie przekazać zdobytą wiedzę. Wybierz najlepsze możliwe miejsce nauki - czekamy na Ciebie.
WONDERLAND
Kontakt:
Sienkiewicza 137/139,
90-302 Łódź, łódzkie
42 637 77 62
http://www.wonderland.com.pl
Kurs niderlandzkiego Warszawa - www.ce.edu.pl/niderlandzki,articles,48.html
Organizujemy kursy językowe, podczas których zdobędziesz umiejętności posługiwania się w szczególności tymi niezbyt popularnymi w naszym kraju. Warszawska szkoła Centrum Europy prowadzi kurs niderlandzkiego, który jest organizowany na większości poziomów zaawansowania, gwarantując Wam uzyskanie najlepszych kompetencji!
Centrum Europy
Kontakt:
Jana Pankiewicza 3,
00-696 Warszawa, mazowieckie
22 629 45 88
http://www.ce.edu.pl
© www.scoolakcja.pl.