kursy językowe

prywatne przedszkola
Szukasz miejsca, w którym spokojnie będziesz mógł zostawić swoją pociechę pod opieką? Zależy Ci na tym, aby mogła ona się świetnie rozwijać i czuła się tam w pełni komfortowo? Jeżeli tak, to najlepszym wyborem okaże się dla Ciebie prywatne przedszkole językowo-artystyczno-logopedyczne MegaMocni w Gdańsku.
MegaMocni
Kontakt:
Cieszyńskiego 1A,
80-810 Gdańsk, pomorskie
58 300 00 23
http://przedszkolegdansk.pl
Goethe.szczecin.pl
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych, którym potrzebne są najlepsze i najbardziej skuteczne kursy. Niemiecki stanowi język obcy, w którym się specjalizujemy. Zapewniamy Wam wykorzystanie najbardziej sprawdzonych metod do przekazywania wiedzy naszym uczniom. Sprawdź ofertę naszego centrum egzaminacyjnego.
Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut InBIT
Kontakt:
Adama Mickiewicza 47,
70-385 Szczecin, zachodniopomorskie
91 423 97 90
http://www.goethe.szczecin.pl
http://kowalska.com.pl
Posiadanie własne, prężnie funkcjonującej firmy pozostaje kwestią niewątpliwie godną podziwu. Jeśli zatem w swoich najbliższych planach macie Państwo zamiar dokonać ekspansji rynków zagranicznych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły językowej Specialize your English. Gwarantujemy spektakularne efekty.
Monika Kowalska Specialize your English
Kontakt:
Niepodległości 767/2,
81-841 Sopot, pomorskie
50 005 22 11
http://kowalska.com.pl
kurs angielskiego Kraków
Skuteczność, wysoka jakość kształcenia i realne umiejętności są tym, co krakowska szkoła językowa Leader School jest w stanie zaoferować swoim Kursantom. Dzięki połączeniu najnowszych metod nauczania i doświadczonej kadry jesteśmy w stanie zapewnić o szybkich i realnych rezultatach, które znajdą odzwierciedlenie w wynikach egzaminów i certyfikatów.
Leader School Kraków Bieńczyce
Kontakt:
Urbanowicza 10a,
31-802 Kraków, małopolskie
60 687 09 90
http://krakow.leaderschool.pl
Angielski Poznań
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie przygotowywane przez naszych doświadczonych pedagogów zajęcia, podczas których szkolony jest angielski. Poznań stanowi lokalizację naszej siedziby. Dzięki nam możliwe jest doskonalenie językowych umiejętności najbardziej skutecznymi metodami.
Leader School
Kontakt:
Przełajowa 2,
61-622 Poznań, wielkopolskie
60 098 60 86
http://poznan.leaderschool.pl
Szkoła językowa Łódź
Przedstawiamy niezwykle atrakcyjną ofertę na kursy językowe. Łódź to miasto, w którym mieści się nasze centrum języków obcych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która korzystając z nowoczesnych środków jest w stanie skutecznie przekazać zdobytą wiedzę. Wybierz najlepsze możliwe miejsce nauki - czekamy na Ciebie.
WONDERLAND
Kontakt:
Sienkiewicza 137/139,
90-302 Łódź, łódzkie
42 637 77 62
http://www.wonderland.com.pl
Nawierzchnie na place zabaw
Chcielibyśmy zaoferować Państwu najwyższej jakości nawierzchnie na place zabaw. Nasze wyroby posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty i gwarantują całkowite bezpieczeństwo korzystających z nich dzieci. Wszystkie produkty staramy się oferować w jak najbardziej przystępnych cenach. Zapraszamy!
Educarium spółka z o.o.
Kontakt:
Grunwaldzka 207,
85-451 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
52 320 06 40
http://educarium-placezabaw.com.pl
Pokrowce do fotelika
Dostępne w asortymencie naszego sklepu pokrowce do fotelika chronią go przez zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, przedłużając jego trwałość. Są też łatwe w montażu i czyszczeniu. W opisie każdego z produktów wyszczególniono modele, do których pasować będzie osłonka. Oferujemy produkty w szerokiej gamie kolorów.
Zakład Produkcyjno Usługowy Eko Zofia Kot
Kontakt:
Szafranowa 11,
42-200 Częstochowa, śląskie
34 372 12 61
http://ekokids.eu
Puzzle dla dzieci
Nauka i zabawa w jednym to najlepsze połączenie dla naszych pociech. W tym katalogu znajdziesz puzzle dla dzieci składające się z wielu elementów, ogromnej palety barw i przede wszystkim ulubionych bohaterów z kreskówek. To frajda również dla rodziców i wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnego popołudnia.
Dzieciaczkowo.pl
Kontakt:
Szeligowska 53/104,
01-320 Warszawa, mazowieckie
51 211 45 31
http://dzieciaczkowo.pl
Krzesełko do karmienia
Gdy Twoje dziecko zaczyna samodzielnie siedzieć, trudniej Ci jest je nakarmić. Twój problem rozwiąże krzesełko do karmienia, dzięki któremu możesz wygodnie podawać maluszkowi posiłek, jednocześnie zagadując go i zabawiając. Masz go w pełni pod kontrolą dzięki zapinanym pasom bezpieczeństwa. Na półeczce przed dzieckiem możesz położyć jego ulubione zabawki lub miseczkę z posiłkiem, gdy przyjdzie czas na naukę samodzielnego jedzenia.
Mama i Ja
Kontakt:
Grunwaldzka 355,
80-309 Gdańsk, pomorskie
58 558 20 00
http://mamaija.pl
fishki deskorolki
Na naszej stronie znajdą Państwo również produkty dla nieco starszych dzieci. Deskorolki Fishki ze świecącymi kółkami LED to najnowszy krzyk mody wśród najmłodszych. Idealne do ćwiczenia równowagi, uprzyjemnią wieczorne przechadzki oraz będą idealne do ćwiczenia sprawności fizycznej na przydomowym podwórku.
DOMINIK POŻARLIK "BAM BLING"
Kontakt:
Rynek Wieluński 10,
42-217 Częstochowa, śląskie
88 175 07 70
http://happy-hippo.pl
Opiekunka Warszawa
Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której znajdziecie Państwo pomoc, jaką świadczy dla Państwa nasza profesjonalna i doświadczona opiekunka do dziecka. Warszawa jest miejscem, gdzie świadczymy dla Państwa w najbardziej atrakcyjnych cenach nasze usługi. Zapraszamy do kontaktu.
Your Nanny
Kontakt:
Czerniakowska 26,
00-714 Warszawa, mazowieckie
51 885 83 04
http://www.yournanny.pl
© www.scoolakcja.pl.