organizacja imprez

ART Kowalik: Konferencje w Gdyni
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy ART Kowalik, która zajmuje się organizacją konferencji w Gdyni. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, którzy zorganizują dla Państwa idealne spotkanie biznesowe czy naukowe. Dbamy o każdy szczegół, zapewniając uczestnikom zakwaterowanie, obsługę cateringową, materiały i wiele innych.
ART Andrzej Kowalik
Kontakt:
Sojowa 28c/3,
81-589 Gdynia, pomorskie
58 629 77 70
http://www.artkowalik.pl
http://zapobraniem.com/
Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy się zintegrowali, zdecyduj się na skorzystanie z oferty naszej krakowskiej grupy muzycznej. ZaPobraniem to zespół na imprezę firmową oraz każde inne wydarzenie, także wesele. Nasza usługa obejmuje również poprowadzenie imprezy - zamieniamy się w konferansjerów i oprócz grania, zachęcamy gości do wspólnej zabawy.
ZaPobraniem
Kontakt:
Fabryczna 17,
31-553 Kraków, małopolskie
50 571 88 57
http://zapobraniem.com
aj-event.pl: Organizacja wesel Wrocław
Witaj w Agencji AJ Event. Organizacja wesel we Wrocławiu to nasza specjalność. Zajmujemy się wszystkim kompleksowo. Zarezerwujemy salę, umówimy zespół lub DJ-a, udekorujemy kościół, pomożemy w wyborze sukni i garnituru. Wy nie będziecie musieli o nic się martwić, dopilnujemy w waszym imieniu każdego szczegółu.
AJ Event
Kontakt:
Marii Skłodowskiej Curie 29,
55-120 Oborniki Śląskie, dolnośląskie
72 032 07 20
http://www.aj-event.pl
Www.perfectday.pl : Wesele Trójmiasto
Jesteśmy miłośnikami wesel i organizujemy je w Trójmieście dla wszystkich tych klientów, którzy chcą mieć pewność, że ten dzień będzie absolutnie wyjątkowy. Zapewniamy przygotowanie wszystkiego zgodnie z oczekiwaniami pary młodej oraz stworzenie wspaniałej atmosfery, która przypadnie do gustu wszystkim gościom.
Perfect Day Wedding Consultants
Kontakt:
ul. Pruszkowska 29 B lokal 154,
02-119 Warszawa, woj. Mazowieckie
60 364 83 07
http://perfectday.pl
© www.scoolakcja.pl.