organizacja imprez

imprezy integracyjne Wrocław
Uważasz, że Twoi pracownicy są przepracowani? Zamiast pracować, kłócą się pod wpływem nieustannego stresu? Rozwiązaniem Twoich problemów jesteśmy my - firma, która organizuje imprezy integracyjne na terenie Wrocławia! W swojej ofercie mamy pikniki firmowe, przyjęcia tematyczne, wyjazdy firmowe i wiele innych atrakcji.
Oki-Event
Kontakt:
Grunwaldzka 33b/3,
60-783 Poznań, wielkopolskie
69 327 77 78
http://www.oki-event.com
Wesele Trójmiasto
Jesteśmy miłośnikami wesel i organizujemy je w Trójmieście dla wszystkich tych klientów, którzy chcą mieć pewność, że ten dzień będzie absolutnie wyjątkowy. Zapewniamy przygotowanie wszystkiego zgodnie z oczekiwaniami pary młodej oraz stworzenie wspaniałej atmosfery, która przypadnie do gustu wszystkim gościom.
Perfect Day Wedding Planners
Kontakt:
Pruszkowska 29A lok. 172,
02-119 Warszawa, mazowieckie
60 364 83 07
http://perfectday.pl
Atrakcje na eventy
Nasza firma oferuje atrakcje na eventy na wynajem lub na sprzedaż. W naszym asortymencie znajdziesz obiekty odpowiednie na każdą imprezę w plenerze lub spotkanie integracyjne. Ponadto posiadamy też szeroki wybór dmuchanych zamków i zjeżdżalni dla dzieci. Zajmujemy się również organizacją imprez masowych.
Event Express
Kontakt:
Wrząca 15/9,
64-980 Trzcianka, wielkopolskie
88 881 82 08
http://www.eventexpress.pl
Oprawa muzyczna eventów
Jeżeli poszukujesz profesjonalnej agencji artystycznej, która pozwoli na uświetnienie każdego wydarzenia, zachęcamy do zapoznania się z propozycjami firmy Fire Band. W zakres naszych działań wchodzi między innymi oprawa muzyczna eventów. Znajdziesz u nas najlepsze zespoły muzyczne oraz wykonawców, którzy rozświetlą swoją obecnością każdy bankiet czy inne wydarzenie. Proponujemy wiele możliwości do wyboru, począwszy od nastrojowych dźwięków, skończywszy na rytmach szalonych i czysto rozrywkowych.
Zespół fireband
Kontakt:
os. Avia 6/107,
31-877 Kraków, małopolskie
50 433 84 94
http://www.fireband.pl
© www.scoolakcja.pl.