finanse firmowe

Skuteczna windykacja długów
Windykacja długów nie jest rzeczą łatwą i najlepiej zlecić ją profesjonalistom. Dysponują oni odpowiednim zapleczem i katalogiem sprawdzonych metod pozwalających na skuteczną windykację. Z dłużnikiem najlepiej kontaktować się bezpośrednio, co wymaga doświadczenia i odpowiednich narzędzi windykacji długów w ten sposób. Oferujemy Państwu nasze usługi w tym zakresie - pełen opis oferty znajduje się na stronie internetowej.
trener biznesu szkolenie
Proponujemy wsparcie przedsiębiorców w zdobywaniu wiedzy oraz szlifowaniu swoich umiejętności z zakresu koordynowania zespołami - i nie tylko. Szkolenie trenera biznesu to kurs pomagający w zdobywaniu praktycznych narzędzi, bardzo przydatnych w rozwiązaniu codziennych sytuacji, jakie możecie zastać w zespole.
Katarzyna Lewandowska
Kontakt:
Macierzanki 99,
71-499 Szczecin, zachodniopomorskie
50 806 12 64
http://www.dobrepytanie.eu
https://eanaliza.pl/dodatkowe-wskazniki-analityczne.php
Czy wiesz co może zaoferować Twojej firmie Technicenter? Wykorzystując wskaźniki finansowe możemy przeprowadzać bardzo szczegółowe badania, sprawdzające potencjał ekonomiczny oraz gotowość inwestycyjną danego podmiotu. Jeżeli więc chcesz zweryfikować kondycję ekonomiczna swojego biznesu - zgłoś się do nas.
Technicenter Sp. z o.o.
Kontakt:
Tatrzańska 2,
41-907 Bytom, śląskie
60 222 81 03
http://eanaliza.pl
Prowadzenie kadr i płac dla firm
Firmy, które skorzystało z naszej usługi prowadzenia kadr i płac zdążyły się dowiedzieć, że usługa ta przyczyniła się do znacznych oszczędności na tym polu. Kadry i płace to bardzo ważny element w strukturze firmy, odpowiada on nie tylko za terminowe płacenie pracownikom ale także ustalenie odpowiednich wysokości wynagrodzeń oraz zajmuje się wszelkimi sprawami pracowniczymi. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Biuro Rachunkowe Petra Sp. z o.o
Kontakt:
Matejki 20/2,
65-056 Zielona Góra, lubuskie
68 470 96 16
http://biuropetra.pl
Kancelaria Prawna - adwokat Jan Montowski
Kancelaria adwokacka z Bydgoszczy zaprasza do współpracy wszystkich tych którzy potrzebują porady prawnej. Nasz doświadczony adwokat chętnie udzieli porady prawnej. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub zajrzyj na naszą stronę internetową. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Adwokat z Bydgoszczy - zaprasza!
Kancelaria Adwokacka adwokat Jakub Montowski
Kontakt:
ul. Stefana Batorego 4,
85-104 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
50 375 57 03
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
Outsourcing informatyczny
Outsourcing IT jest zagadnieniem, które coraz szybciej zyskuje na popularności. Firmy bowiem chcą mieć pewność, że zadania wykonywane przez grafików, informatyków czy programistów są realizowane profesjonalnie, ale chcą oni przy tym minimalizować koszty. Idealnym rozwiązaniem jest outsourcing informatyczny. Zapraszamy na naszą stronę!
Connectis
Kontakt:
Aleje Jerozolimskie 96,
00-807 Warszawa, mazowieckie
22 539 08 07
http://www.connectis.pl
graftax.pl - Biuro rachunkowe Wrocław cennik
Graftax.pl to biuro rachunkowe we Wrocławiu. Cennik, jak też zakres świadczonych przez nas usług opracowaliśmy z najwyższą starannością w taki sposób, by maksymalnie satysfakcjonować wszystkich klientów, którzy zgłoszą się do nas oczekując w pełni profesjonalnej pomocy, na którą ich stać. Zapraszamy do współpracy!
Biuro Rachunkowe Graftax
Kontakt:
ul. Kiełczowska 70,
51-354 Wrocław, woj. dolnośląskie
71 346 10 71
http://www.graftax.pl
© www.scoolakcja.pl.