finanse firmowe

Skup złota Wrocław
Zajmujemy się między innymi skupem złota. Ceny ustalamy na podstawie ogólnoświatowych trenów oraz fizycznego stanu wszystkich przedmiotów. Jeśli chcą się Państwo pozbyć starej biżuterii ze złota to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty we Wrocławiu, z pewnością się Państwo nie zawiodą.
Grosz
Kontakt:
Piłsudskiego 96,
50-017 Wrocław, dolnośląskie
71 343 81 95
http://www.grosz-wroclaw.pl
Prowadzenie kadr i płac dla firm
Firmy, które skorzystało z naszej usługi prowadzenia kadr i płac zdążyły się dowiedzieć, że usługa ta przyczyniła się do znacznych oszczędności na tym polu. Kadry i płace to bardzo ważny element w strukturze firmy, odpowiada on nie tylko za terminowe płacenie pracownikom ale także ustalenie odpowiednich wysokości wynagrodzeń oraz zajmuje się wszelkimi sprawami pracowniczymi. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Biuro Rachunkowe Petra Sp. z o.o
Kontakt:
Matejki 20/2,
65-056 Zielona Góra, lubuskie
68 470 96 16
http://biuropetra.pl
Biuro rachunkowe Wrocław cennik
Graftax.pl to biuro rachunkowe we Wrocławiu. Cennik, jak też zakres świadczonych przez nas usług opracowaliśmy z najwyższą starannością w taki sposób, by maksymalnie satysfakcjonować wszystkich klientów, którzy zgłoszą się do nas oczekując w pełni profesjonalnej pomocy, na którą ich stać. Zapraszamy do współpracy!
Biuro Rachunkowe Graftax
Kontakt:
Kiełczowska 70,
51-354 Wrocław, dolnośląskie
71 346 10 71
http://www.graftax.pl
Prowadzenie ksiąg handlowych
Naszym zadaniem jest wszechstronna pomoc klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom w sprawach podatkowych, rachunkowych i innych. Do naszych usług należą między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, dokonywanie ryczałtu ewidencjonowanego oraz obsługa płacowa i ZUS. Nasze biuro księgowe PRO-TAX ma siedzibę w Bydgoszczy, gdzie czekają na Państwa profesjonalni doradcy.
PRO-TAX Biuro Rachunkowe s.c.
Kontakt:
Zamoyskiego 4/1a-b,
85-063 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
52 322 41 52
http://www.pro-tax.com.pl
Obsługa księgowo-podatkowa
Usługi naszego Biura Rachunkowego skierowane są do przedsiębiorców oraz osób rozliczających się indywidualnie. Obsługa księgowo-podatkowa zapewni Państwu pomoc w bardzo szerokim zakresie. Zajmujemy się rozliczeniami, deklaracjami oraz świadczymy usługi kadrowo-płacowe. Prowadzimy także ewidencje sprzedaży i zakupów dla potrzeb rozliczania VAT.
KBR - Filipiak
Kontakt:
Raszkowska 11,
60-162 Poznań, wielkopolskie
50 107 50 24
http://kbr-filipiak.pl
Wycena rezerw na nagrody jubileuszowe
Firma aktuarialna oferuje pomoc w kalkulowaniu środków, jakie firma musi przeznaczyć na bonusy dla pracowników takie jak np. ekwiwalent, odprawa, czy premia. Konieczna jest wówczas wycena rezerw na nagrody jubileuszowe, renty, czy ulgi. Spółka pomaga w wyliczeniu tych kosztów i dopisaniu ich do budżetu.
TRIO MANAGEMENT ACTUARIAL CONSULTING Sp. z o.o.
Kontakt:
Stroma 57,
01-100 Warszawa, mazowieckie
22 848 00 24
http://triovaluation.pl
sejfy domowe
Jeżeli chodzi o ochronę rzeczy wartościowych to coraz bardziej popularne są sejfy domowe. Można oczywiście powierzyć je bankom, ale wprowadza to pewne utrudnienia w życiu. Przede wszystkim nie mamy możliwości mieć z tymi rzeczami nieustannego kontaktu. Dobrze jest więc zainwestować w domowy sejf, który jest także, podobnie jak te sejfy bankowe, szczególnie zabezpieczony przed wszelkimi możliwymi działaniami złodziejów.
Sejfmaster
Kontakt:
Kleczkowska 19,
50-227 Wrocław, dolnośląskie
73 529 50 31
http://sejfmaster.pl
Usługi prawne
Nasze biuro oferuje nie tylko obsługę księgowo-rachunkową, ale także usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych. Podejmujemy się przygotowania oraz opiniowanie wszelkiego rodzaju umów, regulaminów, zarządzeń, ale nie tylko. Sporządzamy również pisma i wnioski związane z postępowaniem administracyjnym.
Biuro rachunkowe TAXARIS Sp. z o.o.
Kontakt:
Grenadierów 13/115,
20-331 Lublin, lubelskie
53 406 66 84
http://taxaris.pl
Rozliczenia z ZUS Szczecin
Propozycja przygotowana z myślą o właścicielach firm lub spółek, którzy nie chcą tworzyć w firmie działu księgowego i poszukują komórki zewnętrznej do zajmowania się formalnościami i kontaktem z fiskusem. Działamy w Szczecinie i realizujemy zadania takie, jak rozliczenia z ZUS, prowadzimy również księgi handlowe.
MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Kontakt:
al. Bohaterów Warszawy 89/U3,
70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
79 114 77 79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
Wynajem sal szkoleniowych
W ramach naszej oferty proponujemy również wynajem sal szkoleniowych, które odznaczają się wysoką jakością, ciekawą aranżacją i przestrzennością. Wystarczy, że zapoznasz się z naszą szczegółową ofertą, a do razu przekonasz się, że oferujemy najlepsze rozwiązania dla każdego! Odwiedź naszą stronę internetową, aby poznać szczegóły propozycji. Zachęcamy także do kontaktu.
Conference Center Krzysztof Belcarz
Kontakt:
Ogrodowa 12,
61-821 Poznań, wielkopolskie
80 080 85 55
http://ogrodowa12.pl
Lombard telefony
Jeśli nie chcesz wydawać dużej sumy pieniędzy na sprzęt elektroniczny, to zapoznaj się z tym, co oferuje nasz lombard. Telefony komórkowe i stacjonarne to oś naszej działalności - możesz je u nas nabyć, sprzedać lub też wymienić. Przynieś do nas swój sprzęt, a my dokonamy bezpłatnej wyceny i wypłacimy pieniądze natychmiast.
Petel
Kontakt:
Rzgowska 75,
93-024 Łódź, łódzkie
88 138 92 80
http://www.petel.pl
© www.scoolakcja.pl.