finanse firmowe

Skup złota Wrocław
Zajmujemy się między innymi skupem złota. Ceny ustalamy na podstawie ogólnoświatowych trenów oraz fizycznego stanu wszystkich przedmiotów. Jeśli chcą się Państwo pozbyć starej biżuterii ze złota to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty we Wrocławiu, z pewnością się Państwo nie zawiodą.
Grosz
Kontakt:
Piłsudskiego 96,
50-017 Wrocław, dolnośląskie
71 343 81 95
http://www.grosz-wroclaw.pl
Biuro rachunkowe Wrocław cennik
Graftax.pl to biuro rachunkowe we Wrocławiu. Cennik, jak też zakres świadczonych przez nas usług opracowaliśmy z najwyższą starannością w taki sposób, by maksymalnie satysfakcjonować wszystkich klientów, którzy zgłoszą się do nas oczekując w pełni profesjonalnej pomocy, na którą ich stać. Zapraszamy do współpracy!
Biuro Rachunkowe Graftax
Kontakt:
Kiełczowska 70,
51-354 Wrocław, dolnośląskie
71 346 10 71
http://www.graftax.pl
Prowadzenie ksiąg handlowych
Naszym zadaniem jest wszechstronna pomoc klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom w sprawach podatkowych, rachunkowych i innych. Do naszych usług należą między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, dokonywanie ryczałtu ewidencjonowanego oraz obsługa płacowa i ZUS. Nasze biuro księgowe PRO-TAX ma siedzibę w Bydgoszczy, gdzie czekają na Państwa profesjonalni doradcy.
PRO-TAX Biuro Rachunkowe s.c.
Kontakt:
Zamoyskiego 4/1a-b,
85-063 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
52 322 41 52
http://pro-tax.com.pl
sejfy domowe
Jeżeli chodzi o ochronę rzeczy wartościowych to coraz bardziej popularne są sejfy domowe. Można oczywiście powierzyć je bankom, ale wprowadza to pewne utrudnienia w życiu. Przede wszystkim nie mamy możliwości mieć z tymi rzeczami nieustannego kontaktu. Dobrze jest więc zainwestować w domowy sejf, który jest także, podobnie jak te sejfy bankowe, szczególnie zabezpieczony przed wszelkimi możliwymi działaniami złodziejów.
Sejfmaster
Kontakt:
Kleczkowska 19,
50-227 Wrocław, dolnośląskie
73 529 50 31
http://sejfmaster.pl
Rozliczenia z ZUS Szczecin
Propozycja przygotowana z myślą o właścicielach firm lub spółek, którzy nie chcą tworzyć w firmie działu księgowego i poszukują komórki zewnętrznej do zajmowania się formalnościami i kontaktem z fiskusem. Działamy w Szczecinie i realizujemy zadania takie, jak rozliczenia z ZUS, prowadzimy również księgi handlowe.
MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Kontakt:
al. Bohaterów Warszawy 89/U3,
70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
79 114 77 79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
Uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne
Dokonujemy diagnozy przedsiębiorstwa, a także zajmujemy się problematyka zarządzania w kryzysie. Głównym spectrum prowadzonych przez nas działań jest uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne w formie sądowej lub pozasądowej. Oferujemy wsparcie i obsługę firm np. w postaci poszukiwań podmiotów oferujących finansowanie.
Zimmerman Sierakowski Frosztęga Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska
Kontakt:
Aleje Jerozolimskie 81,
02-001 Warszawa, mazowieckie
22 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Szkolenia pierwszej pomocy Warszawa
Higiena i bezpieczeństwo pracy to rzecz najważniejsza. Dlatego też nie zwlekaj i już teraz skorzystaj ze szkolenia pierwszej pomocy w Warszawie dla Twojej firmy. Za każdym razem dostosowujemy je do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Co więcej, ofertę kierujemy również dla szkół i osób indywidualnych.
Usługi BHP i PPOŻ DAN-MAR
Kontakt:
Mireckiego 46,
96-300 Żyrardów, mazowieckie
79 088 75 87
http://www.uslugibhp-ppoz.pl
Tłumacz włoskiego Szczecin
Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia zakresu usług jakie świadczy dla klientów indywidualnych, a także firm nasz tłumacz włoskiego. Szczecin to miejsce gdzie znajduje się nasze biuro, ale oferujemy też przekłady online. Podejmujemy się wykonywania translacji odpowiednich dokumentów, materiałów, a także spotkań biznesowych czy konferencji o charakterze międzynarodowym. Serdecznie zapraszamy!
Agencja Tłumaczeń ITALIA Milana Długopolska
Kontakt:
Baśniowa 12,
71-804 Szczecin, zachodniopomorskie
60 177 15 44
http://wloskitlumaczprzysiegly.pl
Rachunkowość Poznań
Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, którzy chcą mieć perfekcyjnie zrealizowaną rachunkowość. Poznań to miasto, w którym zlokalizowane jest nasze biuro rachunkowe. Zatrudnione w nim osoby to ludzie charakteryzujący się rzetelną wiedzą i wysokimi kwalifikacjami. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu zyskasz najlepiej prowadzoną rachunkowość w Poznaniu.
AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska
Kontakt:
Bogusławskiego 30/5,
60-214 Poznań, wielkopolskie
60 178 16 34
http://biurorachunkowe-poznan.eu
© www.scoolakcja.pl.