finanse firmowe

Skuteczna windykacja długów
Windykacja długów nie jest rzeczą łatwą i najlepiej zlecić ją profesjonalistom. Dysponują oni odpowiednim zapleczem i katalogiem sprawdzonych metod pozwalających na skuteczną windykację. Z dłużnikiem najlepiej kontaktować się bezpośrednio, co wymaga doświadczenia i odpowiednich narzędzi windykacji długów w ten sposób. Oferujemy Państwu nasze usługi w tym zakresie - pełen opis oferty znajduje się na stronie internetowej.
Prowadzenie kadr i płac dla firm
Firmy, które skorzystało z naszej usługi prowadzenia kadr i płac zdążyły się dowiedzieć, że usługa ta przyczyniła się do znacznych oszczędności na tym polu. Kadry i płace to bardzo ważny element w strukturze firmy, odpowiada on nie tylko za terminowe płacenie pracownikom ale także ustalenie odpowiednich wysokości wynagrodzeń oraz zajmuje się wszelkimi sprawami pracowniczymi. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Biuro Rachunkowe Petra Sp. z o.o
Kontakt:
Matejki 20/2,
65-056 Zielona Góra, lubuskie
68 470 96 16
http://biuropetra.pl
Kancelaria Prawna - adwokat Jan Montowski
Kancelaria adwokacka z Bydgoszczy zaprasza do współpracy wszystkich tych którzy potrzebują porady prawnej. Nasz doświadczony adwokat chętnie udzieli porady prawnej. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub zajrzyj na naszą stronę internetową. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Adwokat z Bydgoszczy - zaprasza!
Kancelaria Adwokacka adwokat Jakub Montowski
Kontakt:
ul. Stefana Batorego 4,
85-104 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
50 375 57 03
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
Outsourcing kadr i płac cennik
Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom. W swojej ofercie mamy prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, a także outsourcing kadr i płac. Dlatego jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, powinieneś wejść na naszą stronę i sprawdzić cennik usług.
Nexlink Sp. z o.o.
Kontakt:
Srebrna 16 lok 303B,
00-810 Warszawa, mazowieckie
50 865 50 60
http://nexlink.pl
Biuro rachunkowe Wrocław cennik
Graftax.pl to biuro rachunkowe we Wrocławiu. Cennik, jak też zakres świadczonych przez nas usług opracowaliśmy z najwyższą starannością w taki sposób, by maksymalnie satysfakcjonować wszystkich klientów, którzy zgłoszą się do nas oczekując w pełni profesjonalnej pomocy, na którą ich stać. Zapraszamy do współpracy!
Biuro Rachunkowe Graftax
Kontakt:
Kiełczowska 70,
51-354 Wrocław, dolnośląskie
71 346 10 71
http://www.graftax.pl
Prowadzenie ksiąg handlowych
Naszym zadaniem jest wszechstronna pomoc klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom w sprawach podatkowych, rachunkowych i innych. Do naszych usług należą między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, dokonywanie ryczałtu ewidencjonowanego oraz obsługa płacowa i ZUS. Nasze biuro księgowe PRO-TAX ma siedzibę w Bydgoszczy, gdzie czekają na Państwa profesjonalni doradcy.
PRO-TAX Biuro Rachunkowe s.c.
Kontakt:
Zamoyskiego 4/1a-b,
85-063 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
52 322 41 52
http://www.pro-tax.com.pl
© www.scoolakcja.pl.