finanse firmowe

Skup złota Wrocław
Zajmujemy się między innymi skupem złota. Ceny ustalamy na podstawie ogólnoświatowych trenów oraz fizycznego stanu wszystkich przedmiotów. Jeśli chcą się Państwo pozbyć starej biżuterii ze złota to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty we Wrocławiu, z pewnością się Państwo nie zawiodą.
Grosz
Kontakt:
Piłsudskiego 96,
50-017 Wrocław, dolnośląskie
71 343 81 95
http://www.grosz-wroclaw.pl
Prowadzenie kadr i płac dla firm
Firmy, które skorzystało z naszej usługi prowadzenia kadr i płac zdążyły się dowiedzieć, że usługa ta przyczyniła się do znacznych oszczędności na tym polu. Kadry i płace to bardzo ważny element w strukturze firmy, odpowiada on nie tylko za terminowe płacenie pracownikom ale także ustalenie odpowiednich wysokości wynagrodzeń oraz zajmuje się wszelkimi sprawami pracowniczymi. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Biuro Rachunkowe Petra Sp. z o.o
Kontakt:
Matejki 20/2,
65-056 Zielona Góra, lubuskie
68 470 96 16
http://biuropetra.pl
Biuro rachunkowe Wrocław cennik
Graftax.pl to biuro rachunkowe we Wrocławiu. Cennik, jak też zakres świadczonych przez nas usług opracowaliśmy z najwyższą starannością w taki sposób, by maksymalnie satysfakcjonować wszystkich klientów, którzy zgłoszą się do nas oczekując w pełni profesjonalnej pomocy, na którą ich stać. Zapraszamy do współpracy!
Biuro Rachunkowe Graftax
Kontakt:
Kiełczowska 70,
51-354 Wrocław, dolnośląskie
71 346 10 71
http://www.graftax.pl
PIT 37
Rozliczanie podatku dochodowego to temat, który zawsze będzie aktualny. Wśród wszystkich druków najbardziej znany jest PIT-37, który odnosi się do większości form zarobkowania. Formularz ma tę zaletę, że przysługują na niego różnego rodzaju ulgi. Podatnikami, którzy muszą rozliczyć taki dokument są osoby, które otrzymują wypłatę poprzez płatnika.
MF-Podatki.pl
Kontakt:
Bór 116,
42-202 Częstochowa, śląskie
79 111 65 65
http://mf-podatki.pl
Prowadzenie ksiąg handlowych
Naszym zadaniem jest wszechstronna pomoc klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom w sprawach podatkowych, rachunkowych i innych. Do naszych usług należą między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, dokonywanie ryczałtu ewidencjonowanego oraz obsługa płacowa i ZUS. Nasze biuro księgowe PRO-TAX ma siedzibę w Bydgoszczy, gdzie czekają na Państwa profesjonalni doradcy.
PRO-TAX Biuro Rachunkowe s.c.
Kontakt:
Zamoyskiego 4/1a-b,
85-063 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
52 322 41 52
http://www.pro-tax.com.pl
© www.scoolakcja.pl.