informatyka

Administracja serwerów
Obszarem naszego działania jest głównie administracja serwerów, w ramach których znajdują się zarówno urządzenia z systemami Windows, jak i Linux. Administracja serwerów, jaką wykonujemy opiera się głównie na popularnych serwerach Windows, które stanowią wystarczające rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Chili Web Applications
Kontakt:
Traktorowa 126 lok. 104,
91-204 Łódź, łódzkie
80 100 23 21
http://bezpiecznafirma.com.pl
Projektor multimedialny - www.nte.net.pl
Oferujemy wysokiej jakości, nowoczesny projektor multimedialny. Na stronie www.nte.net.pl znajduje się bogata oferta produktów, które doskonale sprawdzają się podczas prezentacji, konferencji, lekcji oraz wykładów. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją. Zapewniamy atrakcyjne oferty cenowe.
Nowoczesne Technologie w Edukacji
Kontakt:
Malinowa 3,
86-005 Lipniki, Kujawsko-pomorskie
53 433 71 70
http://www.nte.net.pl
Audyt Pentesters - bezpieczeństwa
Nasza firma przeprowadzi dla Państwa profesjonalny audyt bezpieczeństwa systemów IT, jak również szereg innych działań związanych z polityką bezpieczeństwa teleinformatycznego. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak również niewielkimi przedsiębiorstwami. Pojawiamy się wszędzie tam, gdzie nas potrzebują. Zapraszamy do kontaktu!
Pentesters Sp. z o. o.
Kontakt:
Pl. Andersa 7,
61-894 Poznań, wielkopolskie
61 622 97 88
http://www.pentesters.pl
https://www.biznesmen.com.pl/
Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą znaleźć odpowiedni program do prowadzenia księgowości, który pozwoli na kompleksowe zajmowanie się Państwa kwestiami księgowymi czy rachunkowymi zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązania. Zaprezentowany program do prowadzenia księgowości również do nich należy.
dGCS Biznesmen Sp.z o.o.
Kontakt:
Raszkowska 24a,
63-400 Ostrów Wlkp, wielkopolskie
62 591 91 19
http://www.biznesmen.com.pl
© www.scoolakcja.pl.